Як відкрити недокачаних файл.

Бувають випадки, коли з яких-небудь причин закачування файлу переривається. Якщо, наприклад, вона перервалася на початку або в середині, то, швидше за все, процес доведеться починати заново. Але що робити, якщо залишилося скачати зовсім небагато, а закачка перервалась, особливо якщо файл ємнісний? Як варіант, можна спробувати відкрити безпосередньо недокачаних файл.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер.
Інструкція
1
Дуже багато залежить від типу файлів, які скачували. Найпростіше відкрити недокачаних відеофайл. Якщо ви користувалися для скачування такого файлу інтернет-браузером, то він повинен знаходитися в папці, яка була обрана для його збереження. Просто відкрийте файл звичайним способом. Для відтворення буде використаний програвач за замовчуванням. Врахуйте, що деякі з них можуть і не відкрити недокачаних відеофайл. Якщо при спробі відкриття файлу виникає помилка, значить, вам потрібно використовувати інший програвач. Хорошим варіантом буде використання плеєра GOM Player. Цей програвач можна знайти в інтернеті.
2
Якщо ж для закачування файлу була використана програма Download Master, то спробувати відкрити недокачаних файли можна таким способом. Зайдіть в папку, яку ви обрали для скачування файлів з інтернету. Натисніть по файлу правою кнопкою мишки. Далі в контекстному меню виберіть "Властивості", після чого біля рядка «Тип файлу » - «Змінити».
3
Потім у вікні виберіть програму, яка використовується для відкриття цього типу файлів. Якщо це відеофайл, то вибрати треба, відповідно, програвач, якщо текстовий - програму для роботи з текстом, наприклад, Microsoft Office Word або ін. У випадку якщо необхідно відкрити PDF-файл, то можна скористатися програмою Acrobat Reader. Для архівних файлів буде потрібно вибрати спочатку архіватор, а вже потім можна спробувати витягти файл безпосередньо з архіву.
4
Після вибору програми натисніть ОK, а потім «Застосувати». Тепер спробуйте відкрити файл звичайним способом. Чи вдасться вам це зробити, залежить від багатьох факторів. Головним з них, як як вже зазначалося, є тип файлу . Багато файли, наприклад, програми або образи дисків попросту не відкриються, так як для нормальної їх роботи будуть відсутні необхідні компоненти.