Як знизити апетит.

Немає такої жінки, яка на певному етапі свого життя не переймалася б питанням збереження або повернення стрункості своєї фігури. Універсальний рецепт схуднення включає в себе 2 складові - більше рухатися, менше їсти. І якщо зі спортом все більш-менш зрозуміло, то що ж робити з апетитом. Не варто сумувати, знизити апетит абсолютно неважко, адже його так легко обдурити.
Інструкція
1
Жінка, яка вирішила схуднути, сідає, найчастіше, на строгу дієту. Вона обмежує себе в харчуванні, рахує кожну з'їдену калорію і постійно відчуває почуття голоду. Не багато здатні витримати подібне випробування, а між тим немає ніякої необхідності так катувати організм. Достатньо лише обдурити трохи свій апетит, є при цьому звичайні страви, але в менших кількостях, і зайві кілограми розтануть на вас в буквальному сенсі цього слова. Способів зниження апетиту існує безліч.
2
Найпростіший і доступний з них - це вода. Так, так ... Звичайна вода. Якщо апетит настільки великий, що вам здається, ніби ви готові з'їсти слона і навіть більше, випийте склянку звичайної мінеральної води без газу. Зачекайте 5 хвилин і приступайте до їжі. Ви будете здивовані, як швидко настане відчуття насичення. Крім того, що вода заповнить обсяг шлунка, створивши відчуття наповнення, вона ще й запустить процес травлення. Так що користь від її вживання перед їжею буде подвійна.
3
Сіль і прянощі не тільки роблять страви смачніше, вони ще й дратують слизову поверхню шлунка, викликаючи додаткову освіту шлункового соку. Щоб зняти роздратування, організм вимагатиме їжі знову і знову. Відмовтеся від гострих приправ і соленостей. Можливо, спочатку їжа здасться вам несмачною, але це теж непогано, ви просто будете їсти менше. Але з часом вам стане доступним натуральний смак продуктів, і ви самі не захочете забивати його прянощами і сіллю.
4
Згадайте, як в дитинстві вам не давали цукерок перед обідом, щоб ви не перебили собі апетит. Дозвольте собі невелику порцію солодощів перед їжею. Але не кидайтеся в крайності. Якщо повільно розсмоктати в роті 2-3 шматочки чорного шоколаду, задоволення ви отримаєте нітрохи не менше, а може навіть і більше, ніж від великої плитки молочного шоколаду, з'їденої наспіх, а от кількість калорій в обох випадках навіть порівнювати не доводиться. Всього 10 грам коричневого ласощі допоможуть протриматися годинку-другу, що залишився до обіду або вечері.
5
Найважче втримати апетит в рамках перед сном. Не дарма ж існує таке поняття, як «нічний жор», але намагайтеся не піддаватися йому. Випийте дрібними ковтками чашку знежиреного молока і лягаєте спати зі спокійною совістю. Від чашки молока ви не видужаєте, навпаки, містяться в молоці амінокислоти підуть на вироблення у сні організмом гормону росту, що плавиться жирові клітини. Ви і апетит обдурите і схуднете одночасно.