Як заклеїти коло. Як заклеїти по шву надувний круг.

У продажу є величезний вибір дитячих кіл для плавання та ігор на воді на будь-який смак. Ці кола яскраві і ошатні, часто виконані у вигляді тварин або персонажів популярних мультфільмів. Сучасні кола виготовлені з м'якого пластику, цей матеріал не застрахований від пошкоджень і круги часто рвуться. Але не поспішайте викидати порвалися коло - його можна самостійно заклеїти і він ще порадує вашої дитини.
Вам знадобиться
  • - матеріал для виготовлення латки;
  • - ножиці;
  • - кулькова ручка;
  • - клей, що підходить для ПВХ (наприклад, «Секунда»)
Інструкція
1
З'ясуйте конкретне місце пошкодження кола. Надійти коло і помістіть його в воду. З кожної дірочки будуть виходити бульбашки повітря. Відмітьте ці місця - наприклад, обведіть кульковою ручкою.
2
Виготовте латки. Вони повинні бути з того ж матеріалу, що і круг. Вирізуйте латки прямокутної форми, але з закругленими кутами. Розмір латок зробіть таким, щоб вони повністю перекривали місце пошкодження.
3
Знежирте місця зіткнення поверхні круга і латки, використовуючи спирт, ацетон або розчинник. Це сприятиме кращому схоплюванню поверхонь клеєм.
4
Нанесіть клей. Дотримуйтесь рекомендації виробника. Зазвичай клей наноситься і на поверхню ремонтованого виробу, і на латку. Кількість шарів клею теж залежить від конкретної марки - іноді достатньо нанести один шар клею, а іноді рекомендується висушити перший шар і повторно нанести ще один.
5
Накладіть латку на ремонтується коло. Двома руками рівно помістіть її на місце пошкодження. Не допускайте сморщивания поверхні круга або латки. Великими пальцями розгладжуйте латку, видаляючи з-під неї повітря.
6
Після ремонту не накачуйте коло протягом 1 години, потім коло слід надути (не дуже щільно) і залишити на 24 години для остаточного висихання клею і схоплювання поверхонь, що склеюються. Після цього кругом можна користуватися.
Зверніть увагу
Кола, що зображують тварин, рвуться швидше - через великої кількості деталей і сполучних швов.Не рекомендується застосовувати при ремонті кіл з ПВХ клей типу «Суперклей» - він буде тріскатися, не забезпечуючи герметичності в місці ремонта.Матеріал ПВХ , на відміну від гуми, не рекомендується перед заклеюванням обробляти наждачним бумагой.Традіціонние рідини для знежирення - розчинники та ацетон, можуть руйнувати матеріал, з якого виготовлений коло. Тому попередньо спробуйте обробити знежирюючий рідиною невеликий шматочок матеріалу заплатки. Якщо матеріал кола пошкоджується ацетоном, використовуйте для знежирення спирт.
Корисна порада
У продажу існують спеціальні комплекти для ремонту надувних матраців та іграшок. Зазвичай у такій комплект входить латочка, клей для ПВХ (Vinyl Cement) та інструкція з прімененію.Лучшіе заплатки - вирізані з такого ж матеріалу, що і сам коло. Можна використовувати іграшку, вже не підлягає ремонту, і вирізати латки з неї. Одного такого виробу вистачить надовго.