Як визначити, Яка материнська плата встановлена.

Материнська плата являє собою складну друковану плату, яка містить всі важливі елементи комп'ютера. Крім того, на ній встановлені різні додаткові модулі: звукова карта, відеокарта і т.д. Найчастіше інформація про моделі системної плати необхідна для установки драйверів, і найпростіший спосіб отримати її - вивчення документації до персонального комп'ютера. У разі відсутності даної документації, існує кілька варіантів вирішення даної проблеми.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер c ОС Windows;
  • - програма Everest;
  • - програма BIOS Agent.
Інструкція
1
Простий і надійний спосіб дізнатися марку материнської плати - часткове розбирання персонального комп'ютера. Зніміть бічну кришку і обстежте системну плату на наявність заводських написів. Зазвичай опис моделі знаходиться в самому її центрі або може бути зміщений до слотів з оперативною пам'яттю.
2
Другий спосіб також досить простий, але не кожна системна плата його підтримує. При завантаженні комп'ютера після включення на першій або другій картинці з'явиться опис її моделі.
3
Третій спосіб полягає у використанні програмного забезпечення. Тобто, якщо на комп'ютері встановлена операційна система Windows, то необхідно скористатися програмою Everest. Призначенням даної програми є аналіз конфігурації комп'ютера і отримання інформації про його компонентах. Скачайте додаток з інтернету. Встановіть його на комп'ютер.
4
Запустіть програму. Після її завантаження у вкладці «Системна плата » клацніть мишкою по розділу «Системна плата ». На екрані монітора висвітиться повна інформація про вашу системної платі.
5
Даний спосіб можуть використовувати тільки досвідчені користувачі персонального комп'ютера. Спосіб полягає у видобутку інформації за допомогою програми BIOS Agent. Для цього будуть потрібні деякі знання в роботі з цією програмою.
6
Для того щоб дізнатися дані материнської плати необхідно виконати наступні дії. Запустіть програму BIOS Agent. Після її завантаження натисніть Get BIOS Info, потім - Save results.
7
Після виконання даних дій буде створений текстовий документ, який міститиме всю необхідну інформацію. Щоб отримати більш точну інформацію, необхідно буде вказати кількість ISA, процесорних роз'ємів, PCI і роз'ємів пам'яті, які розташовані на материнській платі.