Як під'єднати два ресивера.

ресиверів називають спеціальний пристрій, який дозволяє приймати телевізійний сигнал, а потім передавати його на екран телевізора. Використовують ці пристрої при підключенні, а також налаштуванні супутникових антен. Завдяки наявному на ресівері прохідному входу є можливість підключити ще один апарат.
Інструкція
1
Для підключення двох ресиверів послідовно вам потрібно підключити один з них безпосередньо до супутникової антени, другий же - до першого, в прохідній вхід. Головну роль в такому типі підключення грає перший ресивер. З нього здійснюється і харчування, і управління.
2
В даному випадку другий ресивер буде лише приймати сигнал. Якщо ви підключаєте пристрою послідовно, налаштуйте ведений (другий, той, що лише приймає сигнал) ресивер так, щоб опція під назвою «Харчування» була у нього відключена. Якщо цих дій не справити, при перегляді передач, переданих супутником передач, можуть виникнути деякі труднощі.
3
Послідовний тип підключення ресіверів доцільно використовувати в тому випадку, коли у користувача є бажання призначити для кожного з пристроїв певні ролі. Припустимо, ви бажаєте, щоб перший ресивер приймав тільки платні, а другий - тільки безкоштовні канали. В такому випадку послідовне підключення - це те, що вам потрібно. Крім того, воно дозволить вам без праці зробити перевірку на працездатність нового ресивера .
4
Якщо у вас є в наявності супутникова антена, ви можете окремо придбати спеціальний конвертер, який має кілька виходів. У випадку з його використанням ресивери один від одного залежати не будуть. Є моделі, що дозволяють виключити використання декількох пристроїв. Щодо ставлення ціни і якості, вони багато в чому не поступаються самостійним приладам, встановленим окремо.
Корисна порада
Якщо ви хочете вибрати якісний ресивер за прийнятною ціною, зверніть увагу на декодери, такі як Dolby Digital, Dolby Pro Logic і DTS. Їх наявність тільки вітається. Декодер DTS повинен бути присутнім обов'язково, бо без нього вам будуть недоступні для прочитання диски, записані в даному формате.Покупайте ресивери та іншу апаратуру перевірених і відмінно зарекомендували себе на ринку звукової техніки виробників.