Як поміняти заставку на екрані. Як зробити замість скринсейвера веб камеру.

Заставкою (скрінсейвером) називається статичне або анімоване зображення, яке з'являється через певний час простою комп'ютера на екрані монітора. Якщо вам набридла поточна заставка, ви можете її поміняти. Причому для цього буде достатньо буквально декількох кліків мишею.
Інструкція
1
Відкрийте віконце «Властивості: Екран». Для цього зайдіть в меню «Пуск» і перейдіть по пункту «Панель управління». Далі виберіть в розділі «Оформлення і теми» пункт «Вибір екранної заставки» або клікніть по значку «Екран». Є альтернативний варіант - клікніть правою кнопкою мишки по будь-якій вільній від ярликів точці робочого столу і виберіть у спадному меню пункт «Властивості».
2
Перейдіть у віконці на вкладку «Заставка». Ви побачите у верхній частині вікна поточний скрінсейвер в мініатюрі. Клікніть по розділу «Заставка» і виберіть потрібний рядок. Тепер ви можете клікнути лівою кнопкою миші по зображенню, щоб побачити, як виглядатиме новий скрінсейвер в повноекранному режимі. Якщо ви хочете відключити заставку, можете вибрати пункт «Ні» в тому ж самому списку. Тоді замість неї буде відображатися чорний екран.
3
Надивившись на новий скрінсейвер, злегка посуньте мишку, щоб вийти з режиму попереднього перегляду. В поле «Інтервал» за допомогою клавіш «Вгору» і «Вниз» або вписавши числове значення безпосередньо в призначене для цього поле, ви зможете змінити кількість хвилин простою ПК, через яке активуватися заставка. Щоб зберегти зміни, клікніть по кнопці «Прийняти» і закрийте віконце, натиснувши на кнопку «Ок» або на піктограму з хрестиком в шапці вікна.
4
Однак скрінсейвер - це не просто красива картинка. Він ще може служити для захисту вашого ПК. Як це відбувається? А ось так: комп'ютер задану кількість хвилин не діє, після чого буде активуватися заставка. Якщо включений режим захисту даних, то при виході з режиму очікування, після відключення заставки, з'являється віконце для введення пароля користувача. Без пароля в систему увійти буде неможливо.
5
Для того щоб встановити режим захисту даних, у віконці «Властивості: Екран», на вкладці «Заставка» поставте галочку біля пункту «Захист паролем». Потім закрийте вікно, перед цим зберігши зміни натисненням кнопки «Прийняти». Варто зауважити, що якщо ваш обліковий запис користувача не захищена паролем, включення режиму захисту даних вам нічого не дасть.
Зверніть увагу
Заставки та зберігачі екрану, колекція прикольних програм, шпалери робочого столу, гумор, настройки Windows і багато іншого ... Просто красиві переливчасті абстракції. Цікаві переходи кольорів і широкі настройки скринсейвера. Рекомендую скачати заставки і подивитися ...
Корисна порада
Хранителі екрану, заставки, скрінсейвери для Windows. Хранителі екрану не тільки подовжують життя вашого монітора, але і радують око, коли Ви не користуєтеся ним упродовж довгого часу. В Windows є вбудовані скрінсейвери або заставки, такі як: геометричний вальс, об'ємний текст і навіть години, але ми готові запропонувати щось більше і абсолютно безкоштовно.
Заставка в мобільному телефону з'являється в перебігу певного часу перебування в режимі очікування апарату згідно встановленим вами або виробником параметрами. Її також можна відключити в меню вашого мобільного пристрою. Також це властиво і для інших пристроїв - портативних плеєрів, ноутбуків, комп'ютерів тощо.
Інструкція
1
Якщо ви хочете повернути заставку телефону, яка була встановлена у вашому мобільному пристрої при покупці, зайдіть в головне меню і знайдіть розділ управління живленням. Знайдіть параметри включення і відображення заставки, встановіть час її появи в режимі очікування, після чого застосуйте зміни.
2
Якщо заставка була змінена, виберіть потрібну в списку наявних. Зверніть увагу, що для деяких телефонів можливе повернення заставки при зміні поточної теми оформлення мобільного пристрою, а також в поточних режимах.
3
Зайдіть в панель управління вашим телефоном і виберіть пункт настройки дисплея. Перейдіть до меню настройки заставки, встановивши час її появи в режимі очікування, а також вибравши зі списку наявних ту, яка вам подобається. Також для деяких моделей телефонів доступно скачування нових заставок.
4
При цьому звертайте увагу на відповідність параметрів дозволу завантажуваних елементів з дозволом дисплея вашого мобільного пристрою. Перенесення файлу заставки здійснюється за допомогою утворення пари з персональним комп'ютером через USB-кабелі або бездротове Bluetooth-з'єднання. Детальніше про процес установки уточнюйте на сторінці завантаження і в керівництві користувача телефону, яке йде в комплекті з кожною моделлю.
5
Поверніть в вашому телефоні заводські настройки, якщо ви хочете встановити початкові параметри заставки. Для цього зайдіть в меню управління вашим мобільним пристроєм і виберіть пункт «Початкові настройки», після чого, швидше за все, вам буде запропоновано ввести код безпеки, який за замовчуванням буває 00000, 12345 і так далі. Після скидання параметрів заставка повернеться на місце, так само як і інші налаштування вашого телефону, які були змінені вами протягом часу експлуатації з моменту покупки або останнього відкату системи.
Корисна порада
Перед скиданням параметрів переконайтеся в необхідності даної дії, оскільки відновляться не тільки настройки заставки.