Як зв'язати гачком листочок. в'язання листочка гачком.

Іноді при в'язанні гачком будь-яких декоративних виробів виникає необхідність виконати окремі дрібні деталі, такі, наприклад, як листочки, квіточки, стеблинки і т.п. Зв'язати листочки гачком можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • пряжа зеленого кольору, гачок.
Інструкція
1
Перший спосіб. Наберіть ланцюжок з п'яти повітряних петель. Зімкніть її в кільце за допомогою з'єднувального стовпчика. Зв'яжіть чотири повітряні петлі підйому. В кільце з повітряних петель пров'яжіть 4 стовпчики з двома накидами - вийде віяло з чотирьох стовпчиків з накидами і ланцюжки з повітряних петель підйому. Закінчите ряд, поверніть в'язання на іншу сторону.
2
Знову зв'яжіть 4 петлі підйому. Далі на кожному стовпчику з двома накидами і в останню петлю підйому попереднього ряду зв'яжіть по одному недов'язаний стовпчику з двома накидами - вийде 4 недов'язаний стовпчики з двома накидами. Закінчите ряд, провязав всі залишилися на гачку петлі в два прийоми.
3
Обвяжіте по краю вийшов листочок рачьім кроком, тобто стовпчиками без накиду, виконаними зліва направо. Виконаний таким способом листочок матиме витягнуту, расширяющуюся до центру, форму.
4
Другий спосіб. Наберіть ланцюжок з дев'яти повітряних петель. У другу від гачка петлю зв'яжіть 1 стовпчик без накиду. В наступну петлю зв'яжіть напівстовпчик з накидом. У наступні 4 петлі зв'яжіть 4 стовпчики з накидом в кожну. В передостанню петлю зв'яжіть 1 напівстовпчик з накидом.
5
В останню повітряну петлю зв'яжіть 3 стовпчика без накиду, поверніть в'язання на іншу сторону і зі зворотного боку повітряних петель виконайте стовпчики в наступному порядку. У другу повітряну петлю зв'яжіть 1 напівстовпчик з накидом. Потім в наступні 4 петлі виконайте по одному стовпчику з накидом. В передостанню петлю зв'яжіть напівстовпчик з накидом. І в останню петлю - стовпчик без накиду.
6
Обвяжіте листочок стовпчиками без накиду. Виконаний таким чином листок буде овальної форми з чітко вираженою середньою лінією.
Корисна порада
При необхідності під час обв'язки листочків можна, не перериваючи роботу, зв'язати стеблинка з повітряних петель на потрібну довжину.