Як прибрати синець в оці. Як швидко звести пухлина від удару під оком.

Іноді з певних причин на оці може статися розрив судини, а крововилив при цьому утворюється в синець . Дане утворення може бути викликано наступними причинами: сильний крик, різке руху, сильний удар, пухлина.
Інструкція
1
Прикладіть до хворого ока молоко перемішане з ладаном або солону воду з невеликою кількістю нашатирного спирту.
2
Накладіть зовні лікарську пов'язку, намочену в печіння Поташі з вином. Це особливо ефективно, якщо причиною захворювання є пухлина.
3
Використовуйте свіжий сир, буркун лікарський, шкірку редьки, шафран, корінь солодки і сочевицю, змішану з яєчним жовтком і рожевим маслом. Будь-який з цих компонентів просто прикладіть до хворого ока на кілька хвилин.
4
Зробіть примочки з води, розведеної з декількома крапельками оцту або з води, в якій прокип'ятіть золу.
5
Робіть примочки з соком алое, відвару ромашки, а також з варених і стовченими листя свіжої капусти.
6
Зробіть лікарську пов'язку з товченої гірчиці, попередньо перемішаної з м'якоттю інжиру (його повинно бути більше в 2 рази, ніж гірчиці). Цей засіб допоможе позбутися сильного синець а в оці.
7
Приймайте побільше вітаміну C. Він сприятиме розм'якшенню затверділих тканин ока. Уникайте нахиляти дуже низько або різко голову, щоб запобігти розвитку синець а.
8
Робіть компреси з міцного чаю. Вони зможуть полегшити загальний стан хворого ока.
9
Зробіть настоянку з квітів гірської арніки. Для її приготування, дрібно подрібніть лікарські квітки і змішайте їх з 70% спиртом в пропорції 1:10. Дайте отриманої рідини настоятися в холодному і темному місці кілька днів. Після цього застосовуйте її всередину, попередньо розчинивши у воді або молоці 30-40 крапель. Найкраще приймати цей засіб по 2-3 рази на день до їди.
10
Прикладайте до хворого ока щось холодне по кілька разів на день (лід, заморожене м'ясо). Постарайтеся зайвий раз не торкатися до хворого ока, йому зараз необхідний спокій.