Як поліпшити прийом каналів.

Сьогодні вже важко уявити собі хоча б один день, проведений без перегляду улюбленої передачі або кінофільму. Але хоча на дворі вже 21 століття, на жаль, не всі любителі ТБ можуть похвалитися якісним зображенням екрану.
Інструкція
1
Чітке, без роздвоєнь і ряби зображення говорить про високоякісний прийомі сигналів ТБ. Якщо у вас з'явилися проблеми з картинкою, переконайтеся, що справа не в вашому телевізорі (перевірте всі налаштування, використовуючи інструкцію з використання вашого телевізора). Якщо ж з ним все в порядку, то спробуйте посилити прийом сигналу.
2
Посилення сигналу супутникового ТБ. Погане зображення може бути наслідком того, що «тарілка» просто збилася. Зазвичай це відбувається після якого-небудь удару або пориву вітру. В даному випадку налаштуйте антену на супутник вручну (обертайте її в різні боки і зафіксуйте супутникову тарілку в положенні, при якому буде спійманий найпотужніший сигнал). Зовнішньої перепоною на шляху ТВ-сигналу може бути як гілка дерева, так і дах сусіднього будинку. Поміняйте діаметр дзеркала антени, збільшивши його. На кількості прийнятих каналів це не позначиться, а ось їх якість повинна буде покращитися.
3
Посилення сигналу звичайної антени. Якщо у вас - звичайна антена, і раптом раптово погіршився прийом каналів, причин може бути кілька. Спробуйте обертати антену в різні сторони (вона повинна буде зловити найбільш потужний сигнал, який і забезпечить якісне зображення). Постарайтеся встановити антену так, щоб між нею і джерелом сигналу було мінімум перешкод. Найкраще місце для цього - дах будинку.
4
Поліпшити прийом каналів можна і використовуючи антенний підсилювач. Якщо він вийшов з ладу або його не було в комплекті з антеною, купіть новий (назвіть продавцеві модель і марку телевізора і вид антени). Встановіть межа посилення відповідно до рівня перешкод. Щоб зменшити їх рівень, використовуйте екрановане зниження (під'єднайте антену до телевізора за допомогою коаксіального кабелю).
5
Якщо у вас кабельне ТБ, то, швидше за все, серйозних проблем із зображенням не виникне взагалі. Поліпшити прийом каналів у даному випадку самостійно не вийде. Вам треба буде звернутися в сервісну компанію.