Як побудувати піраміду з келихів. Як зробити келих шампанського для весілля.

Піраміда з келихів з шампанським - неодмінна деталь пишного весілля, ювілею або презентації. Її можна замовити в святковому агентстві, але можна побудувати і самостійно. Кілька упаковок недорогих келихів, пляшки з шампанським, трохи терпіння - і у вас все вийде.
Вам знадобиться
  • - скляні фужери;
  • - шампанське;
  • - столик;
  • - біла скатертина з фуршетной спідницею;
  • - великий круглий піднос;
  • - прикраси для гірки.
Інструкція
1
Вирішіть, який розмір майбутньої піраміди (або, як її ще називають, гірки або каскаду шампанського) вас цікавить. Кількість келихів визначається числом гостей. Професіонали споруджують піраміди зі ста, двохсот і більше келихів. Новачкові краще почати з порівняно невисокою конструкції - наприклад, з 35 або 55 штук. Врахуйте, що будівництво такого каскаду займе чимало часу - не менше двох годин.
2
Визначтеся з кількістю витратного матеріалу. Дотримуйтеся формули - на кожні 3, 5 келиха піраміди знадобиться 1 пляшка шампанського об'ємом 0,75 літра. Відповідно, на піраміду з 55 келихів закупите 16 пляшок.
3
Підберіть відповідні келихи. Кращий варіант для каскаду - широкі фужери- «блюдця» або келихи для мартіні. Вони стійкі і виглядають ефектніше, ніж вузькі фужери-Флют. Купуючи посуд, придбайте пару зайвих упаковок - на випадок, якщо кілька штук розіб'ються. Не варто витрачатися на кришталь - для піраміди прекрасно підійдуть недорогі скляні келихи.
4
Подбайте про стійку меблів - від неї залежить надійність всієї конструкції. Нарядно всього гірка виглядає на невеликому круглому столику, вкритому білою скатертиною зі спеціальною «спідницею» (драпірованим полотном, повністю приховує ніжки стола).
5
Приступайте до будівництва піраміди - наприклад, ефектного каскаду на 55 келихів. Встановіть на столик тацю - він убереже скатертину від патьоків шампанського. Встановіть нижній ярус у вигляді квадрата зі сторонами з 5 фужерів (всього 25 штук). Ставте їх щільно один до одного, рівними паралельними рядами. Вирівняйте ряди за допомогою шматка картону.
6
Другий ряд з 16 келихів ставитися так, щоб кожен з них стояв денцем на верхніх частинах чотирьох келихів нижнього ярусу. Встановлюйте їх рівно, не кваплячись, дотримуйте паралельність рядів.
7
Третій ряд складається з дев'яти келихів, четвертий - з чотирьох і завершує піраміду останній фужер. Гірка готова. Її можна прикрасити квітковими пелюстками, сухим льодом в окремих ємностях (він буде ефектно диміти). На скатертини в художньому безладді розкладаються шоколадні цукерки або інші дрібні прикраси.
8
Коли зберуться гості, почніть заповнення фонтана. Шампанське обережно, пляшка за пляшкою виливається в верхній келих і поступово наповнює фужери всіх ярусів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1PCSkhYm1IY
Зверніть увагу
Якщо ви сумніваєтеся, що з першого разу впораєтеся зі скляною гіркою, потренуйтеся на пластмасових склянках з водою.
Корисна порада
Гірку можна побудувати і з келихів з коктейлем. В цьому випадку напій наливається заздалегідь, на 2/3 фужера і прикрашається коктейльної вишнею.