Як встановити експрес-панель. Як встановити експрес панель yf ueuk.

Експрес-панеллю (панеллю швидкого доступу, SpeedDial) прийнято називати спеціальний плагін браузера, що дозволяє здійснювати миттєве переміщення до нещодавніх пунктів та/або збереженим сайтам.
Інструкція
1
Виконайте установку плагіна SpeedDial для обраного браузера на сторінці додавань розширень (Add-on) офіційного сайту.
2
Перезапустіть браузер для застосування обраних змін і відкрийте нову вкладку для того, щоб побачити новий плагін в роботі.
3
Перейдіть в пункт «Первісна настройка SpeedDial» і застосуєте прапорець на полі «В нових і порожніх вікнах» запуску експрес-панелі в нових відкритих вікнах або виберіть опцію «У нових порожніх вкладках» (для Mozilla Firefox).
4
Застосуйте прапорець на полі «Додати кнопку SpeedDial на панелі інструментів» для отримання швидкого доступу до функцій експрес-панелі або виберіть опцію установки «Встановити SpeedDial домашньою сторінкою» (для Mozilla Firefox).
5
Використовуйте вікно додаткових настоянок для завдання параметрів відображення розміру осередків, способу відображення інтернет-сторінок в осередках, розмірів самої експрес-панелі і кількості осередків (для Mozilla Firefox).
6
Запустіть інструмент «Провідник Windows» і розкрийте папку C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Application Data \ Opera \ Opera \ profile (для Opera).
7
Виберіть файл speeddial.ini і відкрийте його в додатку «Блокнот» для виконання операції зміни кількості осередків експрес-панелі (для Opera).
8
Вставте порожній рядок в кінець документа і введіть наступні значения:[[SizeRows=желаемое_количество_строкColumns=желаемое_количество_столбцов (Для Opera).
9
Збережіть зроблені зміни і завершите роботу програми «Блокнот» (для Opera).
10
Перейдіть в пункт "Налаштування" плагіна SpeedDial в браузері Google Chrome b вкажіть бажану кількість осередків в розділі «Число осередків» (для Google Chrome).
11
Скористайтеся опцією зміни пошукової системи за умовчанням або виберіть відтінок фону сторінки (для Google Chrome).