Як поміняти ім'я сервера. Як поміняти сервер в cs.

Бажання змінити ім'я сервера Counter Strike зазвичай виникає при установці готового сервера, що носить ім'я автора - завжди хочеться чогось -то свого. Рішення завдання не займе багато часу і не зажадає якихось особливих знань чи навичок.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Програми» для виконання операції перейменування сервера Counter Strike.
2
Розкрийте посилання «Стандартні» і виберіть пункт «Провідник Windows».
3
Запустіть обраної програми і знайдіть файл server.cfg, що знаходиться за адресою: ім'я _діска: сервер_CSstrike.
4
Відкрийте знайдений файл у програмі «Блокнот» і знайдіть рядок, що містить значення hostname.
5
Замініть всі значення, що знаходяться після параметра hostname в лапках на бажане ім'я свого сервера (приклад: hostname "Super-Games.ru Zombies Disaster Жах" змініть на hostname "вбрання ім'я сервера").
6
Виконайте вхід і перейдіть в консоль сервера ігри для виконання альтернативної операції зміни імені свого сервера Counter Strike.
7
Введіть команду "hostname желаемое_ ім'я _ сервера" (без лапок) в тестове поле консолі і вкажіть наступну команду restart для застосування обраних змін.
8
Введіть значення dproto.cfg в поле пошуку та натисніть функціональну клавішу Enter для виконання операції зміни імені гри.
9
Відкрийте знайдений файл у програмі «Блокнот» і внесіть наступні значення: # Game Name (string) # Sets game name displyed for clients # If Game name is empty, native game name will be usedGame Name = прежнее_ ім'я _ігри.
10
Знайдіть і відкрийте в додатку «Блокнот» файл server.cfg.
11
Змініть значення рядка amx_gamename "прежнее_ ім'я _ігри" на amx_gamename "Counter Srtike" і повторіть ту ж процедуру у файлі amxx.cfg.
12
Знайдіть і відкрийте в додатку "Блокнот" файл liblist.gam.
13
Замініть значення рядків game "прежнее_ ім'я _ігри" і url_info "www.прежнее_ ім'я _ігри" на game "желаемое_ ім'я _ігри "і url_info" www.желаемое_ ім'я _ігри ".
14
Перезавантажте сервер Counter Strike для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Але ім'я сервера можна змінити. Запускаємо з правами адміністратора: # hostname newname. де newname - наше нове ім'я нашої машини. АЛЕ при перезавантаженні системи наше нове ім'я не збережеться, так як воно буде лічено з завантажувального скрипта. Тому, потрібно відредагувати файл/etc/sysconfig/network, прописавши необхідне ім'я в змінної HOSTNAME =.
Корисна порада
Кожен раз, коли Ви змінюєте хостинг провайдера, а значить перезжает на інший сервер (і, природно, у нового сервера іншу адресу IP). Сервер доменних імен зберігає запис про Ваше імені домену та IP адресу сервера, куди необхідно посилати запити. Якщо Ви не зміните інформацію в запису свого домену, (тобто залишите використання попереднього DNS хостинг-провайдера), то покажчик на інформацію про Ваш сайт буде вказувати на сервер, де насправді вже немає Вашого сайту.
При установці вже готового сервера, який носить ім'я автора, може виникнути потреба змінити його ім'я. Приємніше дивитися на ім'я сервера, яке ви обрали самі. Багато часу у вас це не займе, та й якихось певних навичок не потрібно.
Інструкція
1
Відкрийте «Провідник». Для цього викличте головне меню операційної системи натисканням кнопки «Пуск», виберіть пункт меню «Програми», потім «Стандартні», після чого клікніть по пункту «Провідник Windows».
2
Запустивши додаток, знайдіть файл під назвою server.cfg. Він знаходиться в наступній директорії: C: \ серверCS \ strike. Клацніть по файлу правою кнопкою миші і виберіть «Блокнот».
3
Знайдіть рядок, що містить слово hostname. Все, що варто після цього параметра, в лапках, змініть на бажане назву сервера. Це буде виглядати приблизно так: було hostname "Zombies Disaster Жах", замінили на hostname "новое_імя_сервера".
4
Увійдіть в гру і перейдіть в консоль, щоб змінити ім'я сервера іншим способом - альтернативним. Введіть у ній "hostname новое_імя_сервера" (пишеться без лапок), потім вкажіть команду restart, щоб зміни застосувались.
5
У полі пошуку введіть dproto.cfg потім натисніть на Enter. Відкрийте цей файл за допомогою програми «Блокнот» і внесіть туди наступне: # Game Name (string) # Sets game name displayed for clients # If Game name is empty, native game name will be usedGame Name = старое_імя_ігри.
6
Далі знайдіть файл server.cfg і також відкрийте його через «Блокнот». Значення рядка amx_gamename "старое_імя_ігри" змініть на amx_gamename "Counter Strike", після чого повторіть те ж саме в іншому файлі - amxx.cfg.
7
Відкрийте за допомогою все того ж текстового редактора файл liblist.gam.
8
Значення рядків game "старое_імя_ігри", а також url_info "www.старое_імя_ігри" на game "новое_імя_ігри" і відповідно url_info "новое_імя_ігри". Потім перезавантажте сервер CS, щоб всі зміни вступили в силу.