Як виправити помилку сервера ?

Помилками сервера прийнято вважати неможливість відправки запитуваної документа. Помилки поділяються на підлягають обробці і які слід виправити. Код помилки, що має у собі характеристики неполадки, відображається в заголовку HTTP.
Інструкція
1
Створіть файл з ім'ям index.html для виконання операції виправлення помилки 403 «Доступ заборонений», що виникає при нездатності сервера виконати запит у зв'язку з відсутністю дозволу доступу до файлу або його відсутністю в каталозі.
2
Змініть права доступу до необхідному файлу на 644 для дозволу читання обраного файлу веб-сервером або відредагуйте права на читання і виконання потрібного скрипта в каталозі cgi-bin на 755.
3
Виконайте операцію створення і розміщення в списку www файлу .htaccess зі значенням ErrorDocument 404/not-found.html для виправлення помилки протоколу HTTP з кодом 404 «Файл не знайдено», що з'являється при процедурі запиту неіснуючого на диску файлу.
4
Створіть файл not-found.html з описом проблеми та порадами відвідувачам сайту для автоматичного перенаправлення на створену сторінку при введенні неіснуючого адреси.
5
Перевірте правильність введення значення потрібної директиви у файлі .htaccess коли з'являється повідомлення про помилку з кодом 500 Internal Server Error. Дуже часто причиною є помилка в написанні.
6
Введіть значення chmod 755 script.pl в поле командного рядка unix shell при виникненні проблем з правами доступу до обраного скрипту Perl і переконайтеся в тому, що використаний текстовий (ASCII) режим передачі файлів по FTP.
7
Перевірте правильність видачі заголовків HTTP в файлі error.log і введіть в текстове поле unix shell таке значення для виконання перевірки синтаксису обраного скрипта:> perl -cw script.plscript.pl syntax OK
8
Виправте знайдені помилки і повторіть перевірку коректності роботи скрипта.
Корисна порада
Існують наступні коди помилок, що підрозділяються на позитивні (успішні) і негативні (неуспішні): - 2ххх - (позитивний) запит успішно виконаний - необхідний документ відправлений клієнту; - 3ххх - запит успішно перенаправлений - (позитивний) запит клієнта не виконаний, а перенаправлений; - 4ххх - помилка - (негативний) запит не виконано через критичну помилки; - 5ххх - помилка сервера - (негативний) запит не виконано через критичну помилки сервера.