Як змінити шаблон.

Система ucoz являє собою набір інструментів для створення власного сайту навіть для тих користувачів, які не володіють навичками дизайну та верстки. Вона містить в собі величезну кількість шаблонів і заготовок.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт ucoz.ru, зареєструйте власну сторіночку, далі вам необхідно змінити стандартний шаблон сайту. Для цього необхідно завантажити той шаблон, який вам потрібно встановити. Перейдіть по посиланню http://onlinejob.at.ua/publ/21, виберіть вподобаний шаблон і скачайте його на свій комп'ютер.
2
Завантажте на ваш сайт все файли, які необхідні для зміни шаблону. Це файли в форматі style.css (таблиця стилів), а також папка під назвою Image. Найпростіше завантажити їх за допомогою протоколу ftp. Використовуйте менеджер Ftp, який можна завантажити за посиланням http://onlinejob.at.ua/blog/2009-07-19-12. Закачайте всі файли в кореневу папку, щоб змінити шаблон.
3
Перейдіть в панель управління сайтом. Далі виберіть опцію «Загальне» - «Дизайн» та меню «Управління дизайном (шаблони). У вікні, яке відкрилося, виберіть пункт «Редактор сторінок» - «Сторінки сайту». Там ви побачите html-код головної сторінки вашого власного сайту.
4
Далі відкрийте папку, в якій міститься шаблон, і знайдіть в ній текстовий файл «Сторінки сайту», який відповідає розділу. Замініть код в браузері кодом, що містяться в файлі. Перегляньте результат заміни шаблону, для цього клацніть «Зберегти» і обновіть сторінку. Після створення основного шаблона, додайте сюди каркас для інформації. Клацніть «Додати новину». Далі натисніть «Редагувати код».
5
Перейдіть в папку з шаблоном, знайдіть відповідний текстовий файл «Каркас на головну сторінку», скопіюйте з нього код в браузер, збережіть зміни і обновіть головну сторінку. Код головної сторінки містить загальну інформацію, він служить тільки лише для розміщення тексту і зображень. Ви можете переробити зовнішній вигляд сторінки, для цього потрібні навички html.
6
Клацніть по кнопці «Редагувати в візуальному» редакторі для зміни сторінки. Внесіть потрібні зміни в головну сторінку вашого сайту і збережіть зміни. Зміна шаблону завершено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PNWx0cSJR10
Мода на створення персональних сайтів в наші дні досягла свого піку. Створення сайтів стало буденною справою, завдяки безкоштовним і простим конструкторам. Для цього необхідно знати лише ази HTML.
Вам знадобиться
  • Базові знання HTML
Інструкція
1
Спочатку необхідно зайти в панель управління сайтом. Для цього зайдіть на свій сайт під обліковим записом адміністратора. Зверху з'явиться тулбар управління сайтом. У ньому натисніть на вкладку «Загальне». Потім, на кнопку «Вхід в панель управління».
2
Введіть пароль від панелі управління (зазвичай відрізняється від пароля облікового запису) і код підтвердження. Натисніть ОК.
3
У вікні панелі управління виберете пункт «Управління дизайном».
4
Відкриється список всіх шаблонів даного сайту, зверху якого будуть розташовані кнопки, що відповідають за додаткові функції роботи з шаблонами. Натиснувши по пункту списку з шаблонами, ви перейдете на сторінку редагування коду цього шаблону. Для роботи з кодом досить мати основні знання HTML. Синтаксис коду для вашої зручності підсвічений.
5
Вгорі вікна редагування розташовані такі інструменти, як пошук по коду, вставка, заміна, регулювання дій (крок вперед/назад), створення списків і файловий менеджер.
6
Внизу вікна редагування розташований список глобальних змінних, що використовуються в системі Ucoz. Тут же є кнопка візуального редактора, що дозволяє редагувати шаблон, не вдаючись до роботи з кодом.
7
Після редагування шаблону, натисніть кнопку «Зберегти». Шаблон збережений. Результат можна побачити на відповідній сторінці сайту. Тепер можна переходити до редагування інших сторінок.
8
До додаткових функцій роботи з шаблонами відносяться наступні. «Конструктор» - дозволяє створювати каркаси шаблонів. «Глобальні блоки» - функція надає можливість редагування шаблонів основних елементів сайту (список сайтів-друзів, верхню і нижню частини сайту і т.д.). «Backup шаблонів» (резервне копіювання) - одна з найбільш важливих і потрібних функцій, дозволяє зберігати резервні копії всіх шаблонів сайту і відновлювати їх у будь-який момент. «Швидка заміна» служить для заміни однієї ділянки коду на інший. «Імпорт віддаленого коду» знадобиться, якщо користувачеві потрібно вмонтувати код із сторінок, які не належать його сайту.
Зверніть увагу
PSЕслі ви скачали какойто шаблон і там є папка css а в ній два файли то цю папку треба теж завантажувати в корінь сайту. Тепер як встановити DLE Шаблон на UcoZ: Установка дле шаблону на юкоз робиться в кілька кроків. 1) Завантажити в Коренєва папку папки з шаблону css і images (dleimages й інші не потрібно тільки ці дві) 2) Откриваеш фал mailn.tpl в звичайному блокноті 3) ...
Корисна порада
Як змінити дизайн сайту на Ucoz Юкоз. Ucoz пропонує 246 оригінальних дизайнів на вибір, але зазвичай вибирають з 10-20 особливо вдалих, відповідно вже придивившись і обридлих. В вікні нижче вибираєте "верхня частина сайту", шукаєте строчку види: Знову ж доведеться визначити, яку саме картинку ви хочете поміняти. Щоб дізнатися, яка саме картинка вам потрібна, перейдіть за адресою виду: "адреса вашого сайту/адреса картинки з шаблону" ...