Як зробити чай. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Чай - один з найпопулярніших напоїв у всьому світі. Способів заварки чаю досить багато. Вибір того чи іншого способу залежить від того, який чай ви хочете заварити. Росіяни зазвичай вживають чорний чай. Також в останні роки в нашій країні став досить популярним зелений чай.
Вам знадобиться
    • Чорний чай
    • Зелений чай
    • Очищена вода
    • Заварювальний чайник
Інструкція
1
В першу чергу при приготуванні чаю звертайте увагу на якість води. Правильно заварювати чай в м'якій очищеній воді. Якщо у вас немає фільтра для очищення води, купите в магазині спеціальну питну воду, але тільки не мінеральну.
2
Воду для заварки чаю потрібно кип'ятити тільки один раз. При повторному кип'ятінні вода позбавляється частини кисню, що згубно позначається на ароматі чаю. До речі, не чекайте, поки вода інтенсивно забулькало. Постарайтеся зняти чайник з вогню, коли вода буде знаходитися на другій стадії закипання: в цей час товща води наповнюється дрібними бульбашками, а сама вода ніби трохи каламутніє і біліє.
3
Приготування чаю бажано здійснювати в спеціальному чайнику з порцеляни, фаянсу або кераміки. Не варто робити концентровану заварку, яка потім розливається по чашках і розбавляється окропом. Краще відразу заварити чай у великому заварнику, а потім розлити з нього напій по чашках.
4
Заварювання чаю має відбуватися в прогрітій посуді. Тому спочатку обполосніть окропом чайник для заварювання, а потім кладіть у нього чай з розрахунку 1 чайна ложка чаю на 200 мл води.
5
Заварювання чорного чаяЗалейте чорний чай окропом. Якщо на поверхні утворилася піна, це свідчить про те, що вода не перекипіла і чай хорошої якості. Піну не дають тільки цільнолистового чорні чаї. Щільно накрийте заварник кришкою і покладіть зверху серветку, яка буде пропускати пар. Це необхідно для того, щоб ароматичні речовини не випарувалися з чорного чаю в процесі заварки. Зачекайте приблизно 5 хвилин і розлийте чорний чай по гуртках. Бажано пити чорний чай не пізніше 15 хвилин після його приготування.
6
Заварювання зеленого чаяПодождіте, поки закипіла вода охолоне до 80-85 градусів. Якщо заварити зелений чай окропом, він придбає неприємну гіркоту і втратить аромат. Горьким зелений чай також стає в тому випадку, коли його надовго залишають в заварнику. Залийте зелений чай остигнула до потрібної температури водою і дайте йому настоятися протягом 1,5-2 хвилин. Розлийте чай по чашкам.Особенность зеленого чаю в можливості його багаторазового заварювання. Кількість заварок залежить від сорту зеленого чаю: деякі з них витримують до 5 заварок. Час кожної наступної заварки має збільшуватися на 20 секунд.
Зверніть увагу
І чорний, і зелений чай робиться з одного і того ж рослини. Таким чином, сировиною для виготовлення чаю служать молоді пагони чайної рослини. Як роблять чорний чай, і які етапи він проходить в процесі виробництва? При виготовленні чорного чаю чайний лист проходить такі стадії обробки: завяливание, скручування, ферментація і термічна обробка.
Корисна порада
Листя перевертають вручну. Найдорожчий чай - білий. Його роблять з тіпсів (чайних бруньок) і молодого листя, минулий мінімальна кількість стадій обробки в процесі виробництва, зазвичай тільки завяливание і сушку. Ферментація може тривати від 45 хвилин до декількох годин. Багато верстати залишилися від британців, їм більше 100 років. Далі чай сушать при температурі 90-95 ° C для чорного чаю і 105 ° C для зеленого чаю.