Як дозволити підключення.

Дозвіл підключення іншого комп'ютера до комп'ютера користувача здійснюється за допомогою функції «Віддалений доступ» операційної системи Microsoft Windows. Зміна параметрів даної функції може бути виконано стандартними інструментами OS і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і викличте контекстне меню об'єкта «Комп'ютер» кліком правої кнопки миші для виконання операції дозволу підключення до локального комп'ютера.
2
Розкрийте посилання «Властивості» і вкажіть пункт «Налаштування віддаленого доступу» в лівій частині вікна програми.
3
Розкрийте посилання «Властивості» і вкажіть пункт «Налаштування віддаленого доступу» в лівій частині вікна програми.
4
Застосуйте прапорець на полі «Дозволяти підключення від комп'ютерів з будь-якою версією віддаленого робочого столу» для дозволу установки підключення за допомогою інструменту RemoteApp або при неможливості визначення версії використовуваного віддаленого робочого стола або виберіть опцію «Дозволяти підключення тільки від комп'ютерів з віддаленим робочим столом з мережевою перевіркою достовірності »для використання найбільш безпечного варіанти підключення віддаленого робочого стола.Іспользованіе останнього варіанту припускає підтримку перевірки автентичності на рівні мережі (NLA) підключається версією віддаленого робочого столу і застосовується в системах, що працюють під управлінням Windows 7.
5
Поверніться до головного меню «Пуск» і введіть значення « підключення до віддаленого робочого столу» в рядок пошуку для здійснення процедури визначення версії віддаленого робочого столу з перевіркою на рівні мережі.
6
Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання пошуку і вкажіть пункт «Підключення до віддаленого робочого столу» в результатах пошуку.
7
Викличте сервісне меню іконки віддаленого робочого стола у верхній лівій частині діалогового вікна кліком миші і вкажіть пункт «Підключення до віддаленого робочого столу».
8
Використовуйте команду «Про програму» для отримання підтвердження про підтримку перевірки автентичності на рівні мережі ».