Як очистити хост. почистити хост за допомогою командного рядка.

Виконання завдання очищення файлу hosts в операційній системі Microsoft Windows може бути здійснений декількома методами, залежно від досвіду користувача, але кожен з них має на увазі виконання необхідної процедури від імені адміністратора комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - avz;
  • - HijackThis
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для виконання операції очищення файлу hosts.
2
Розкрийте папку C: \ Windows \ system32 \ drivers'etc і викличте контекстне меню файлу hosts кліком правої кнопки миші (для WIindows XP).
3
Вкажіть пункт «Відкрити за допомогою» і виберіть «Блокнот» в списку, програм (для Windows XP).
4
Очистіть вміст файлу і завершите роботу програми (для Windows XP).
5
Розкрийте кореневу папку C: \ Windows і знайдіть додаток notepad (для Windows Vista і Windows 7).
6
Викличте контекстне меню знайденого додатки кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Запуск від імені Адміністратора» (для Windows Vista і Windows 7).
7
Вкажіть шлях C: \ Windows \ system32 \ drivers \ etc в меню «Відкрити файл» самої програми notepad і введіть значення hosts в тестовій рядку «Файл» (для Windows Vista і Windows 7).
8
Натисніть кнопку «Відкрити» і очистіть вміст вибраного файлу (для Windows Vista і Windows 7).
9
Викличте контекстне меню програми avz кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Запуск від імені Адміністратора» для виконання альтернативного методу очищення файлу hosts.
10
Розкрийте меню «Файл» у верхній панелі інструментів вікна програми і перейдіть в пункт «Відновлення системи».
11
Вкажіть команду «Виконати зазначені операції» і здійсните перезавантаження комп'ютера для застосування обраних змін.
12
Використовуйте програму HijackThis для чергового методу очищення файлу hosts і запустіть її від імені Адміністратора, використовую описаний вище алгоритм дій.
13
Розкрийте Main Menu у верхній панелі інструментів вікна програми і перейдіть в пункт Open the Misc tools section.
14
Оберіть команду Open hosts file manager і очистіть вміст відкрився файлу.
15
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kBXk_4kRvm0
Розробники операційних систем зробили чимало дій для підвищення продуктивності наших комп'ютерів. Одним з інструментів прискорення роботи в інтернеті є host-файл, принцип його роботи можна порівняти із записником.
Інструкція
1
Кожен раз при роботі в інтернеті в хост-файлі створюється запис про ip-адреси відвіданих сайту. Коли ви звертаєтеся до якого-небудь сайту в інтернеті, ваш браузер (програма для роботи в інтернеті) переглядає в хост-файлі , чи є там ip-адреса запитуваного вами сайту. Якщо такий запис знаходиться, ваш комп'ютер запитує з'єднання з необхідним ip-адресою, і сайт відкривається. Якщо потрібної записи не надається, комп'ютер спочатку робить запит про ip-адресу провайдера, а потім, отримавши його, відкриває потрібний сайт. Таким чином, хост-файл - це інструмент скорочення трафіку і часу роботи відкриття запитуваної сторінки.
2
Здавалося б, чим більше накопичено ip-адрес, тим краще. Це не зовсім вірно, адже host-файл зберігає інформацію не тільки про сайти з корисним контентом, але й випадкові адреси, адреси рекламних сайтів. Як почистити хост, щоб позбутися від настирливої реклами і скоротити трафік? Для цього необхідно відкрити безпосередньо хост-файл на своєму комп'ютері і провести ретельну ревізію.
3
В операційній системі Windows хост-файл за умовчанням знаходиться за адресою: system32driversetc. Редагувати хост-файл можна в Блокноті, запущеному від імені адміністратора. Користувач на свій розсуд може видаляти записи з хост-файлу, вносити нові записи, перенаправляти рекламні банери на ip-адреса 127.0.0.1, це дозволить здійснити фільтрацію банерної реклами.