Як змінити швидкість порту. Як поміняти швидкість інтернету на комп'ютері.

Зміна параметрів швидкості порту може знадобитися при необхідності збільшення швидкості інтернет-з'єднання. Виконання операції не вимагає використання додаткового програмного забезпечення та увазі наявності глибоких пізнань в області ресурсів комп'ютера.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції редагування параметрів портів COM і LPT.
2
Розкрийте посилання «Система» («Продуктивність і обслуговування» - «Система» - для Windows XP) і виберіть пункт «Обладнання».
3
Вкажіть розділ «Диспетчер пристроїв» і натисніть на значок «+» в розділі «Порти».
4
Викличте контекстне меню елемента «Послідовний порт COM1» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
5
Перейдіть на вкладку «Параметри порту » відкрився вікна властивостей і виберіть максимально можливе значення в спадному списку в поле «Швидкість (біт/с)».
6
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання редагування параметрів пропускної здатності каналу.
7
Введіть значення gpedit.msc в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
8
Перейдіть на вкладку «Конфігурація комп'ютера" діалогового вікна і виберіть пункт «Адміністративні шаблони».
9
Вкажіть пункт «Мережа» і перейдіть в пункт «Диспетчер пакетів QoS».
10
Розкрийте посилання «Фонова інтелектуальна служба передачі (BITS)» і переконайтеся в тому, що обрана максимальна пропускна здатність комп'ютера.
11
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для зміни параметрів максимальної швидкості порту модема.
12
Розкрийте компонент «Телефон і модем» і перейдіть на вкладку «Модеми» діалогового вікна.
13
Викличте контекстне меню модему, що підлягає настройці, кліком правої кнопки миші і виберіть пункт «Властивості».
14
Перейдіть на вкладку «Модем» нового діалогового вікна і вкажіть бажану швидкість в каталозі «Швидкість порту для модему».
Корисна порада
Виконання деяких з перерахованих вище дій увазі наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.
Поломка USB-портів комп'ютера не є непоправною проблемою, задача вирішується кількома шляхами, найгірший з яких заміна материнської плати. Однак найпростішим виходом буде заміна окремих портів.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Оберіть новий контролер USB для вашого комп'ютера. При цьому керуйтеся їх призначенням і вашим вимогам, оскільки їх параметри значно різняться. Також зверніть увагу на швидкість роботи портів та їх кількість. Зазвичай їх буває по 2, 4 або 6 на одному контролері.
2
Завершіть роботу операційної системи, вимкніть комп'ютер від джерела живлення. Відкрутіть всі наявні кріпильні елементи з бічної стінки системного блоку. Знайдіть материнську плату і порти для підключення нових USB-контролерів (PCI-слот). Зазвичай вони знаходяться внизу з лівого боку системної плати.
3
Встановіть новий USB-контролер в відповідний слот, закріпіть його на місці, надійно прикрутивши його до корпуса болтами. Закрийте кришку системного блоку. Увімкніть комп'ютер.
4
Дочекайтеся, поки система виконає пошук нових пристроїв і установку драйверів. При необхідності, якщо цей процес зажадає вашої участь, дозвольте майстру установки нового обладнання доступ до інтернету для пошуку програмного забезпечення.
5
Коли всі необхідні дії будуть виконані, перевірте справність нового контролера. Для цього скористайтеся будь-яким знімним носієм. Також не зайвим буде виконати перевірку обладнанням, що має USB-інтерфейс, наприклад, телефоном або Bluetooth-адаптером.
6
Якщо все працює правильно, закріпіть кришку комп'ютера. Надалі рекомендується придбати спеціальні кабелі-подовжувачі для USB, які допоможуть вам довше зберігати належний стан і працездатність ваших портів. Також зверніть увагу на різні USB-адаптери, які підтримують підключення відразу декількох пристроїв різних типів до одного порту, однак при цьому врахуйте, що потужність і швидкість роботи буде тією ж самою.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що поломка полягає в несправності порту, а не обладнання.
Корисна порада
Користуйтеся подовжувачами для USB.