Як приховати консоль.

Багато користувачів напевно стикалися з періодичною появою консолі помилок. Добре, коли вона з'являється виключно, як кажуть у справі. Але коли консоль спливає просто так, причому регулярно, це може вводити в ступор і дратувати.
Інструкція
1
Постарайтеся усунути причину появи консолі. Це самий розумний варіант, який вам дозволить не тільки врятувати свої нервові клітини, але і налагодити програму належним чином. Дуже зручно розглядати описану вище ситуацію на прикладі інтернет-браузера Opera. Найбільш часта причина постійної появи консолі - неправильне налаштування електронної пошти, яка вбудована в браузер. За допомогою цієї програми можна приймати і відправляти листи не переходячи на сам сервіс, що надає вам поштову скриньку. Якщо дану програму налаштувати неправильно, то консоль буде періодично повідомляти вас про наявність помилок у роботі цього додатка. Виходів декілька. Перший - відключити даний сервіс, тоді відпаде необхідність закрити консоль . Другий - налаштувати програму, щоб вона працювала правильно, тоді консоль перестане з'являтися.
2
Перевірте ваше підключення до інтернету. Якщо проблеми на лінії - часте явище, то буде відбуватися роз'єднання з веб-сторінками. У цьому випадку поява консолі помилок неминуче. Щоб усунути проблему, спробуйте перезавантажити модем. Вимкніть його, почекайте приблизно 5 секунд і увімкніть.
3
Якщо це не допоможе, звертайтеся за допомогою до вашого інтернет-провайдера. Крім того, якщо на вашій лінії активна опція «Проксі-сервер», застосуйте її перш, ніж приховати консоль . Відкрийте браузер, натисніть кнопку F12. Перед вами з'явиться контекстне меню. Виберіть у ньому функцію «Включити проксі».
4
Зробіть наступне, якщо всі перераховані вище способи вам не допомогли. Щоб прибрати консоль , запустіть ваш браузер (в даному випадку Opera). На панелі інструментів виберіть пункт меню «Інструменти». У контекстному меню виберіть пункт «Загальні настройки». З'явиться вікно.
5
Перейдіть у вкладку «Розширені». У ній виберіть пункт «Вміст». Далі натисніть кнопку «Налаштувати JavaScript». З'явиться вікно налаштувань. Зніміть галочку напроти пункту «Відкривати консоль при помилці».