Як визначити згорілий процесор.

Навіть у самому сучасному комп'ютері з ладу може вийти буквально будь-який елемент. Причини можуть бути різні: перепади напруги, неякісне виготовлення і т.д. Деякі елементи підлягають ремонту, деякі - ні. Важливо визначити яка саме деталь вийшла з ладу і своєчасно її замінити для повноцінної роботи комп'ютера.
Інструкція
1
Запустіть ваш персональний комп'ютер. У разі несправності динамік БІОСа буде видавати певні сигнали. Це перший знак. Подивіться інструкцію з оповіщенням БІОСа. З її допомогою ви зможете визначити, в чому полягає несправність. Можливо, що це згорілий процесор , хоча, як правило, подібна несправність дуже рідко видається подібними оповіщеннями. Якщо ви включили комп'ютер, все кулери працюють, а монітор чомусь не включається, то не поспішайте визначати слабкою ланкою вашу відеокарту. Якщо вона вийде з ладу, БИОС неодмінно дасть вам про це знати.
2
Вимкніть живлення від вашого персонального комп'ютера. Розберіть системний блок. Для цього викрутити гвинти на бічній панелі і посуньте її у напрямку до тильної сторони системного блоку. Викриття гвинти, що кріплять кулер до радіатора. Потім зніміть радіатор.
3
Для цього відкрийте спеціальну засувку. Це все потрібно для того, щоб упевнитися, що зламався процесор . Після того як ви зніміть радіатор, в тому випадку, якщо процесор дійсно згорів, ви відчуєте характерний запах, який важко сплутати з якимось іншим.
4
Також огляньте поверхню материнської плати навколо сокета. Воно може бути почорнілим. Спробуйте нанести на процесор термопасту. Наносите тонким акуратним шаром. Потім зберіть системний блок і знову спробуйте запустити комп'ютер. Якщо монітор так і не загорівся, то ймовірність того, що процесор згорів, дуже велика.
5
Підключіть ваш процесор до іншого комп'ютера. Але врахуйте, якщо ваш процесор дійсно несправний, є ризик перегорання материнської плати. Щоб це не сталося, не тримайте комп'ютер включеним довгий час. Перед тим як запустити інший комп'ютер з вашим процесор ом, не забудьте нанести на нього і на радіатор тонкий шар термопасти.
6
Запустіть комп'ютер. Якщо монітор загорівся, значить всі системи функціонують нормально і ваш процесор справний. Якщо цього не сталося, то процесор вийшов з ладу і вам доведеться його замінити.