Як підключити вбудований мікрофон.

У нових ноутбуків в порівнянні зі старими комп'ютерами крім більш потужних технічних характеристик є одна значна перевага - вбудований мікрофон . Раніше потрібно було купувати його окремо. Він міг пошкодитися, загубитися, займав зайве місце і т.д. Все це в минулому. Але буває так, що вбудований мікрофон не включений за замовчуванням. З цією проблемою легко можна впоратися.
Інструкція
1
Перевірте, чи є у вашого ноутбука вбудований мікрофон . Як вже говорилося раніше, сучасні ноутбуки випускаються з вбудованими мікрофон ами, але дана перевірка зайвою не буде. Раптом у вас якась особлива модель. Перегляньте документи до вашого ноутбука. Там неодмінно повинна бути вказана його комплектація. Інший варіант: якщо у вашого ноутбука є веб-камера, то вбудований мікрофон точно має бути. Також ви можете побачити його наявність через диспетчер пристроїв.
2
Перейдіть в меню кнопки «Пуск». Виберіть пункт «Панель управління». У вікні виберіть розділ «Звук». З'явиться вікно. В ньому виберіть вкладку «Запис», щоб включити вбудований мікрофон . Якщо він присутній на вашому персональному комп'ютері, то він буде відображатися в списку пристроїв. Натисніть кнопку «Властивості». У вікні має бути зазначено, активний чи вбудований мікрофон .
3
Перевірте рівень передачі звуку мікрофон а. Можливо таке, що він активний і працює, але налаштований на дуже тиху трансляцію. Підвищіть чутливість пристрою. Зайдіть в «Панель управління», знайдіть іконку «Звук» і двічі клацніть по ній лівою кнопкою миші.
4
Знайдіть мікрофон в списку пристроїв. Клацніть по ньому правою кнопкою миші. З'явиться контекстне меню. Виберіть пункт «Властивості». Знайдіть пункти «Дозволити програмам використовувати пристрій в монопольному режимі» і «Надати пріоритет додаткам монопольного режиму». Щоб підключити вбудований мікрофон , встановіть найвищу частоту дискретизації і розрядність. Застосуйте зміни.
5
Протестуйте мікрофон . Якщо вас добре чутно, значить, ви все налаштували правильно. Якщо ні, то спробуйте ще змінити налаштування у вкладці «Покращення», яку ви також можете знайти у властивостях мікрофон а. Якщо і це не допомогло, то, швидше за все, справа в заводській несправності. Опишіть проблему і скористайтеся послугою гарантійного ремонту в сервісному центрі.