Як вибрати авокадо.

Якщо ви спробували авокадо і він вам не сподобався, ймовірно, вам просто попався недозрілий плід. У виборі зрілого авокадо є певні правила, дотримуючись яких, вам вдасться купити виключно смачний плід.
Інструкція
1
Уважно огляньте плід. Зріле авокадо відрізняється рівною і неушкодженою шкіркою, на якій немає коричневих плям. Якщо ви виявили на шкірці такі плями, не купуйте авокадо, оскільки цей плід встиг перезреть.
2
Щоб правильно вибрати авокадо, обов'язково візьміть його в руку і спробуйте на дотик. Дуже твердий плід є недозрілі, а м'ясистий і кашоподібний - перезрілим. А стигле авокадо має відрізнятися м'якістю, але не рихлістю.
3
Натисніть на шкірку авокадо пальцем. На шкірці перестиглого плода вм'ятина залишиться, а шкірка недозрілі авокадо взагалі не піддасться натиснення. Якщо авокадо дозріло, на його шкірці залишиться невелика вм'ятина, яка незабаром зникне.
4
Визначити стигле авокадо також можна по черешку. Спробуйте відламати держак. У недозрілі плода держак НЕ відламується, або відламується насилу, а м'якоть під черенком має світлий жовто-зелений колір. Якщо м'якоть під черенком коричнева, авокадо встигло перезреть. У ідеально стиглого авокадо м'якоть під черенком яскраво зелена, іноді з коричневими прожилками. Ще краще, якщо при невеликому натисканні через слід від віддаленого держака виділяється трохи соку.
5
Бажано купувати не ідеально круглі авокадо, а трохи витягнуті. Витягнута форма свідчить про те, що плід зірвали не надто зеленим і він дозрівав на дереві. Таке авокадо більш смачне.
6
Може бути так, що в магазині вам попадуться тільки незрілі авокадо. В цьому випадку можна купити те, що є й чекати, поки авокадо дозріє. Залежно від ступеня стиглості на дозрівання авокадо може знадобитися від 2 до 6 днів. Процес дозрівання повинен протікати при кімнатній температурі, тому не кладіть авокадо в холодильник. Щоб прискорити процес дозрівання, загорніть кожен плід в газету або кухонні паперові рушники.
Зверніть увагу
Для того, щоб витягти максимум користі з цього чудового фрукта, потрібно знати, як вибрати авокадо, щоб уникнути придбання перестиглих чи недозрілих плодів. Авокадо особливо корисно дітям. Якщо дитина примхливий в їжі і відмовляється від багатьох продуктів, то додавання в його раціон авокадо допоможе вирішити проблему нестачі в складі його харчування необхідних речовин.
Корисна порада
Не можна вибрати цей фрукт, просто подивившись на нього. Візьміть плід в руку, відчуйте його. Авокадо, тверде як камінь, скоріше всього скаже нам, що плоду ще зріти і зріти. Якщо так вийшло, що ви знайшли тільки незрілі авокадо, а вам терміново сьогодні на вечерю потрібно саме авокадо для якого-небудь рецепта, то краще, поки не пізно, приготувати що-небудь інше. Можна, звичайно, купити незрілі авокадо ...