Як дізнатися кількість відвідувань сайту.

Створення свого власного сайта - справа дуже цікаве і захоплююче. На власному майданчику можна розмістити все, що завгодно. Це можуть бути ваші записки або цілком серйозна інформація, з якою ви хочете ознайомити ваших відвідувачів. Але для розвитку сайта потрібно знати кількість його відвідувань , щоб оцінювати, наскільки він цікавий.
Інструкція
1
Для отримання оперативної інформації про відвідуваність сайта потрібно в код сторінок встановити спеціальний лічильник. В інтернеті є маса сервісів статистики, таких як Google Analytics, liveinternet, Яндекс.Метрика і подібні їм.
2
Зареєструйтеся на сайті google.ru/analytics/index.html або, якщо у вас вже є пошта від google, ви можете увійти в «Гугл Аналітікс» за допомогою неї.
3
Після авторизації, натисніть на кнопку «Додати новий акаунт». На сторінці «Початок роботи» натисніть кнопку «Реєстрація».
4
На сторінці, «Загальна інформація», в поле «URL веб- сайта », вкажіть адресу вашого сайта без http://; назва аккаунта може бути будь-яким. Вкажіть вашу країну і часовий пояс і натисніть кнопку «Далі».
5
На сторінці «Контактна інформація» вкажіть ваші прізвище, ім'я, країну проживання та натисніть "Далі".
6
Після цього поставте галочку біля рядка «Так, я приймаю зазначені загальні положення та умови» і натисніть на кнопку «Створити новий акаунт».
7
На сторінці отримання коду лічильника поставте галку біля необхідної рядка, в залежності від того скільки доменів ви хочете відслідковувати за допомогою отриманого лічильника. В вікні нижче, залежно від того яку, рядок ви вказали, буде згенеровано код лічильника. Натисніть на кнопку «Зберегти».
8
Скопіюйте отриманий код і збережіть в блокнот, щоб при необхідності швидко його знайти.
9
Після отримання коду увійдіть на ваш сайт. Якщо ваш сайт складається з простих html сторінок, вам потрібно буде редагувати кожну і вставляти код лічильника щоб побачити статистику відвідувань всіх сторінок.
10
Для того щоб встановити код лічильника на сайті з певним движком, увійдіть в панель адміністратора і встановіть код лічильника в віджет. Це буде найпростішим способом.
11
Якщо у вас немає можливості редагувати віджет, ви можете вставити код лічильника, в використовуваний вами шаблон (тему) сайта , і тоді він буде відображатися на всіх сторінках.
12
Після установки коду ви зможете отримувати оперативну статистику відвідуваності вашого ресурсу. Для цього знову пройдіть на сайт Google Analytics і авторизуйтесь. В особистому кабінеті натисніть на вкладку «Стандартні звіти». В поле, що знаходиться праворуч, вкажіть діапазон дат, щоб побачити статистику відвідуваності сайта в потрібні вам дні.
13
Для того щоб подивитися статистику чужого сайта , перейдіть за посиланням netchart.ru.
14
В поле, що знаходиться в центрі сторінки, введіть адресу сайта і натисніть Enter. У вікні ви побачите статистику відвідувань . На жаль, цей сервіс може показати тільки статистику російськомовного сайта .
15
Якщо вам потрібно побачити статистику іноземного ресурсу, пройдіть по посиланню compete.com. В рядку в середині сторінки, введіть адресу сайта без http://і натисніть GO.
16
У вікні, ви побачите статистику відвідуваності ресурсу.