Як збільшити напругу USB.

На стандартних материнських платах максимальне напруга для USB-портів - 5 вольт. Цей параметр не можна змінити в більшу сторону без нанесення шкоди вашому обладнанню, тому вихід тільки в тому, щоб придбати нову системну плату замість старої, попередньо переконавшись, що напруга в її USB портах більше.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
З'ясуйте конфігурацію свого обладнання. Для цього відкрийте властивості вашого комп'ютера в меню «Пуск» і у вікні з декількома вкладками перейдіть на ту, яка відповідає за налаштування вашого обладнання. Вгорі в правому кутку знайдіть кнопку запуску диспетчера пристроїв, натисніть на неї і в який з'явився перелік обладнання скопіюйте назву материнської плати, процесора і так далі. Багато ноутбуки також містять інформацію про модель системної плати на наклейці на задній кришці корпусу поряд з маркуванням самого комп'ютера.
2
З'ясуйте, які моделі материнських плат відповідають конфігурації вашого обладнання, при цьому виберіть серед них такі, у яких потужність USB-портів більше, бажано до 12 вольт, це максимальний показник для сучасних системних плат.
3
Переконайтеся в необхідності придбання такого обладнання, оскільки в більшості випадків для цілей зарядки пристроїв цілком достатньо стандартного напруги. Також зауважте, що для морально застарілої конфігурації обладнання може не підійти установка нової моделі материнської плати.
4
Встановіть нову материнську плату в ваш комп'ютер, приєднайте дроти живлення і необхідні шлейфи, найкраще, якщо не впевнені, довірте цю справу знаючим людям або працівникам сервісних центрів. Будьте уважні, багато інтернет-портали містять інформацію про те, як можна програмно підвищити напруга USB, деякі з описаних там способів працюють, однак у більшості випадків їх застосування закінчується поломкою системної плати і не тільки.
5
Якщо ви хочете підвищити напруга USB при зарядці будь-яких пристроїв, використовуйте оригінальні кабелі, які йдуть в комплекті або куплені у виробника, оскільки при використанні інших результат використання напруги в повній мірі не гарантується .
Зверніть увагу
З'ясуйте сумісність пристроїв вашого комп'ютера з новою моделлю материнської плати перед її покупкою.