Як обнулити чіп scx-4200.

Обнулення чіпа картриджа - необхідна процедура для його подальшого використання після перезаправлення. Він запрограмований таким чином, щоб при повному витрачанні чорнила стартового картриджа навіть після перезаправлення в системі устрою він розпізнав би як порожній і вимагає заміни.
Вам знадобиться
  • - програматор;
  • - програма прошивки.
Інструкція
1
Придбайте програматор для обнулення чіпів картриджа. Їх можна знайти в комп'ютерних магазинах, магазинах, обслуговуючих копіювальну техніку, а також спеціальних сервісних центрах. Программатор можна зробити і самим, проте при цьому врахуйте, що його збірка - це довгий процес, що вимагає спеціальних навичок. Там же ви можете придбати новий чіп для вашого картриджа, якщо не хочете займатися перепрошивкой, однак заміна чіпа також непростий процес.
2
Відкрийте браузер, знайдіть в інтернеті програму прошивки, ввівши модель вашого картриджа в рядок пошуку. Встановіть програму, відкрийте інструкцію до вашого программатору. Уважно вивчіть її, перш ніж обнуляти чіп. Зверніть увагу, що з деякими з них в комплекті може йти програмне забезпечення, в цьому випадку скачування додаткових утиліт не потрібно.
3
Діючи згідно інструкції програматора, виконайте перепрошивання чіпа вашого картриджа. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете зробити це без помилок, зверніться до послуг фахівців в спеціальних сервісних центрів з обслуговування копіювальних пристроїв, які не тільки змінюють і обнуляют чіпи. Але і можуть виконати повністю процес перезаправлення вашого картриджа.
4
Після перепрошивки картриджа очистіть його від залишків тонера, щоб надалі уникнути темних смуг при друку. Засипте новий тонер, майте на увазі, що його має бути не більше 60 грам для стартового картриджа і 80 грам для звичайного, оскільки він все одно піде в залишок.
5
При перезаправке картриджів принтера Samsung scx-4200 будьте особливо уважні до дрібних деталей, оскільки надалі буде важко дістати нові. Для перезаправлення вибирайте тільки той тонер, який відповідає моделі вашого картриджа.
Зверніть увагу
Ознайомтеся з гарантійними умовами на МФУ або принтер перш, ніж використовувати перезаправлений картридж.
Корисна порада
Чи не насипайте багато тонера в картридж.