Як носити дитину в "кенгуру". Як правильно носити кенгуру з дитиною.

Чудовою альтернативою носіння маленького дитини на руках є носіння його в спеціальному пристосуванні - «кенгуру». Такий рюкзачок дозволяє мамі займатися домашніми справами, не розлучаючись з малюком. Це досить-таки просте в обігу пристрій. Але батьки, які вирішили придбати його, повинні все ж знати, як правильно носити дитини в «кенгуру».
Інструкція
1
Малюка, ще не досягла тримісячного віку, носити в «кенгуру» рекомендується тільки в горизонтальному положенні. Тому батькам варто задуматися про те, щоб придбати рюкзачок, що передбачає такий варіант носіння немовляти.
2
Починаючи з тримісячного віку, коли малюк вже може тримати голівку самостійно, носити його можна в звичайному, вертикальному, положенні. Правда, деякі моделі «кенгуру» передбачають носіння в них малюків, яким вже виповнилося півроку.
3
Обов'язкова умова при виборі дитячого «кенгуру» - це жорстка спинка. Малюка потрібно саджати в кенгуру так, щоб він знаходився в рюкзаку в напівлежаче положення, як би трохи відкинувшись назад. Особливо це важливо для карапуза, ще не вміє сидіти.
4
Носити дитини в «кенгуру» краще обличчям до себе. У такому положенні, відкидаючись назад, він створює противагу несе його людині.
5
Носити дитини в «кенгуру» бажано так, щоб ніжки його були широко розведені в різні боки. Таке їхнє положення є відмінною профілактикою дисплазії тазостегнових суглобів.
6
Не рекомендується носити дитини в рюкзаку тривалий час. На це є кілька причин. По-перше, в одному і тому ж вимушеному відсутності фізіологічних положенні довгий час маленькій дитині перебувати не можна. По-друге, перебуваючи тривалий час в «кенгуру», малюк не має можливості активно рухатися. Крім цього, створюється велике навантаження на його тендітний, ще до кінця не сформувався хребет.
7
Украй не рекомендується носити в «кенгуру» дитини зі зниженим м'язовим тонусом. До речі, дорослим, що страждають на остеохондроз, також краще відмовитися від використання рюкзачка для носіння маленького дитини , адже він дає чималу навантаження на хребет.