Як додати користувача в домен.

При створенні домашньої мережі деякі користувачі не можу повністю розібратися в тонкощах її налаштування. Для додавання користувача в домен, тобто комп'ютера в мережу, за яким він працює, буває достатньо змінити налаштування за замовчуванням.
Вам знадобиться
  • Зміна параметрів мережі в операційній системі Windows XP.
Інструкція
1
Створюючи домашню мережу можна організувати доступ до мережевого принтера всім комп'ютерам робочої групи. Для цього необхідно налаштувати їх відповідним чином, а саме задати ip-адреси, вказати імена комп'ютерів і додати в одну групу. Всі необхідні настройки, значення яких ви зміните, знаходяться в системній папці «Панель управління».
2
Перш за все вам необхідно задати імена комп'ютерів і визначити їх робочу групу. Для цього перейдіть до робочого столу і натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер». У контекстному меню виберіть пункт «Властивості». Перед вами з'явиться аплет «Властивості системи», для швидкого виклику якого використовується поєднання клавіш Win + Pause Break.
3
У цьому апплете перейдіть до вкладки «Ім'я комп'ютера». Бажано створити список комп'ютерів, в якому ви вкажете не тільки їх імена, але й ip-адреси. Скориставшись цим списком, задайте ім'я кожного комп'ютера. Щоб змінити ім'я, натисніть кнопку «Змінити» у нижній частині аплету. У вікні, замініть колишнє ім'я на недавно записане в список.
4
Також в цій вкладці ви можете задати ім'я робочої групи. За замовчуванням - Workgroup. Рекомендується замінити на більш просту назву, наприклад, Net або Connect. Натисніть кнопку «ОК» для збереження змін. Перед вами з'явиться невелике вікно з повідомленням про вхід в нову робочу групу. У нижній частині вікна «Властивості системи» з'явиться повідомлення про необхідність перезавантаження системи, але цього робити поки не варто, тому після натискання на кнопку «ОК», виберіть «Ні».
5
Тепер залишилося привласнити кожному комп'ютеру свій ip-адресу, щоб не порушувався порядок їх визначення в мережі. Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». У папці, двічі клацніть по значку «Мережеві підключення», натисніть правою кнопкою миші на елементі «Підключення по локальній мережі» і виберіть пункт «Властивості».
6
Натисніть правою кнопкою миші на рядку «Протокол інтернету (TCP/IP)» і виберіть пункт «Властивості». Перейдіть до блоку «Використовувати наступний IP-адреса» і введіть для кожного комп'ютера індивідуальне значення з різницею в одну одиницю. Наприклад, «Дмитро» - 192.168.1.3; «Павло» - 192.168.1.4 і т.д. Варто відзначити, що у зв'язці 192.168.1.x, рекомендується починати відлік з цифри №3, т.к. перші два значення використовуються роутером і модемом.
7
У всіх вікнах натисніть кнопки «ОК» і на запит про перезавантаження дайте відповідь позитивно або негативно, якщо є незбережені документи. Потім виконайте перезавантаження самостійно, використовуючи меню «Пуск».