Як плести фенечки з шнурків. плетіння шнурків-фенечек.

Фенечки - популярне в даний час прикраса, яка може стати оригінальним подарунком близькій людині. Сьогодні існує безліч технік плетіння фенечек. Та й для виготовлення цієї дрібнички може використовуватися найрізноманітніший матеріал, наприклад, шнурки.
Вам знадобиться
  • - шнурки;
  • - БуЛавочка.
Інструкція
1
Розрахуйте потрібну довжину шнурків. Зробити це нескладно: визначитеся з довжиною браслета, і отриманий показник помножте на «чотири» - це і буде довжина шнурків. Як правило, для плетіння використовуються шнурки завдовжки трохи більше метра.
2
Зв'яжіть шнурки загальним вузлом, залишивши кінці такої довжини, щоб з них можна було зробити зав'язку. Потім за допомогою булавки прикріпіть підробку до дивана: в ході плетіння браслет не буде перекручуватися.
3
Сплетіть фенечки з діагональною смужкою. Для цього самий крайній шнурок, що знаходиться справа, прив'яжіть до шнурка біля основи, потім цей же шнурок прив'яжіть до другого, потім - до третього і так до кожного по порядку. В результаті цього повинна вийти діагональна смужка, що складається з вузликів. Потім приступайте до плетіння другого ряду, слідуючи за тією ж схемою плетіння, що і в першому ряду. Сплетіть фенечки потрібної довжини. Після цього зніміть шнурки з шпильки, а що залишилися кінчики заплетене кіскою.
4
Хочете внести симетрію в фенечки? Тоді сплетіть їх до середини вищезазначеним способом, потім почніть плести з протилежного боку: зробіть дзеркальне відображення. В результаті вийде дві стрілочки. Що зустрілися посередині шнурки зв'яжіть вузликом.
Зверніть увагу
Уважно поставтеся до підбору кольору для плетіння фенечек. Використовувати можна шнурки різних кольорів, а також однотонні. Приміром, поєднання «червоного» та «жовтого» кольорів символізує «божевільну любов», а «рожевий» - пристрасть і мрійливість.
Корисна порада
Відвідайте спеціалізовані ресурси, присвячені плетінню фенечек. Тут можна отримати докладну інформацію про переваги і недоліки того або іншого матеріалу, використовуваного для плетіння прикраси. До того ж на таких сайтах можна відшукати безліч схем плетіння з докладним описом і взагалі цікавих ідей, втілюючи в життя які, ви зможете довести свою майстерність плетіння фенечек до досконалості.