Як знизити версію Warcraft.

Найчастіше переустановка більш низькою версії програми або комп'ютерної гри вимагає переустановлення для коректної роботи. Однак для уникнення втрати деяких даних у вигляді файлів збереження ігрового прогресу існує кілька способів зниження версії без переустановки самої гри.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте папку з файлами збережень прогресу гри на вашому комп'ютері. Вони можуть перебувати як в Program Files на локальному диску (залежно від директорії установки), так і в документах користувача. Також незайвим буде перевірити Application Data різних користувачів. Перемістіть ці файли в окрему папку на вашому комп'ютері, не пов'язану з грою.
2
Відкрийте панель управління комп'ютером, зайдіть в меню установки і видалення програм. Виконайте повну деінсталяцію гри і перезавантажте операційну систему. Потім встановіть неоновлення версію Warcraft і зайдіть в неї, щоб програма створила потрібні папки самостійно без вашої участі.
3
Скопіюйте збережені файли в ту ж саму директорію, де вони розташовувалися раніше. Будьте уважні - для різних версій гри можуть використовуватися абсолютно різні папки для зберігання інформації про збереження.
4
Якщо на вашому комп'ютері до установки оновлення було вироблено створення точки збереження, відкрийте утиліту відновлення операційної системи через меню стандартних службових програм.
5
Слідуючи інструкції меню утиліти, виконайте відновлення комп'ютера на ту дату, коли оновлення не було встановлено. Майте на увазі, що при цьому віддалятися всі встановлені за цей період програми і відмінятися всі їхні зміни.
6
Скачайте архів за наступною адресою http://www.playground.ru/redirect/slil.ru/27445314 і розпакуйте його вміст в папку з грою для того. Щоб знизити версію Warcraft до 1.07. Виберіть режим заміни файлів. Перед установкою обов'язково перевірте архів на наявність вірусів і шкідливого коду.
7
Пропишіть зміни гри в реєстрі за допомогою програми, завантаженої за посиланням http://www.playground.ru/redirect/slil.ru/27445331. Запустіть патч на установку http://www.playground.ru/download/?file=11769&mirror=13466&from=phttp. Перезапустіть комп'ютер.
Зверніть увагу
Відкат гри до попередньої версії може пошкодити ваші користувальницькі файли, використовувані в ній.
Корисна порада
Створюйте точки збереження системи перед установкою оновлень.