Як вставити адресний рядок.

Іноді трапляється так, що рядок введення адреси пропадає з браузера. Повернути її просто - для цього достатньо всього лише вивчити його інтерфейс. Те ж саме відноситься і до рядка адреси в провіднику.
Інструкція
1
Якщо у вас пропала рядок введення адреси в браузері Опера, відкрийте налаштування зовнішнього вигляду оглядача, натиснувши на відповідну піктограму в меню. Запустіть настройку панелі інструментів браузера, відзначте прапорцем адресну рядок серед переліку наявних для відображення елементів меню. Збережіть зміни.
2
Для того щоб повернути адресний рядок в браузері Mozilla Firefox, відкрийте пункт меню «Вид» і в настройках панелей інструментів переконайтеся в тому, що стоїть відмітка прапорцем адресного рядка. Якщо її немає, поставте та перезапустіть оглядач. Також часто буває, що панель адресного рядка просто невидима для очей користувача в повноекранному режимі. Для цього вийдіть з нього, натиснувши відповідну кнопку перемикання. У Mozilla Firefox це клавіша F11.
3
Якщо вам потрібно повернути в панель інструментів браузера Internet Explorer рядок введення інтернет-адреси, також відкрийте налаштування вигляду і наявні панелі інструментів. Відзначте галочкою адресний рядок; якщо потрібно, виконайте перезапуск браузера.
4
Для того щоб повернути адресний рядок в провіднику, яким ви зазвичай відкриваєте папки на комп'ютері, скористайтеся аналогічною схемою налаштування зовнішнього вигляду і панелі інструментів.
5
Для повернення адресного рядка в браузер Google Chrome клацніть по піктограмі конфігурації налаштувань оглядача в правому верхньому куті. У налаштуваннях відображення панелей інструментів додайте в список адресний рядок, збережіть і застосуйте зміни. Також настройка зовнішнього вигляду будь-якого браузера може залежати від версії програми, але в більшості випадків це стандартна процедура, яка виконується за схожим сценарієм. Будьте уважні при видаленні тієї чи іншої панелі інструментів, для звичайної налаштування зовнішнього вигляду достатньо всього лише приховати її відображення.
Зверніть увагу
Будьте уважні при зміні налаштувань браузера.