Як відкрити pdb.

Останнім часом на різних ресурсах можна знайти книги в форматі pdb. Вони відрізняються великим розміром від книг в інших форматах за рахунок міститься інформації.
Вам знадобиться
  • - Acrobat Reader.
Інструкція
1
Відкрийте браузер, введіть в адресному рядку Acrobat Reader. Перейдіть по посиланню на офіційний сайт програмних продуктів Adobe, скачайте програму. Для завантаження ви можете використовувати будь-який інший ресурс, однак у цьому випадку виконайте перевірку на віруси і наявність шкідливого коду в програмі. Також це додаток може міститися на різних дисках, що містять інструкції.
2
Ознайомтеся з умовами ліцензійної угоди, виконайте інсталяцію, слідуючи вказівкам меню. Запустіть програму, за допомогою меню «Файл» виберіть директорію знаходження вашої електронної книги в форматі pdb. Для того щоб надалі відкривати такі файли через Acrobat Reader, відкрийте папку з книгою і натисніть на неї правою кнопкою миші.
3
Виберіть пункт «Відкрити за допомогою» і виберіть серед програм потрібну вам. Якщо Acrobat Reader не міститься в списку, додайте його туди за допомогою кнопки «Огляд», вкажіть шлях до Programm Files, Adobe і виберіть файл з розширенням exe. Поставте галочку на пункті «Використовувати для відкриття всіх файлів такого типу» і натисніть Ок.
4
Якщо вам потрібно відкрити такий файл в телефоні, скористайтеся мобільною версією програми Acrobat Reader, яку також можете завантажити за посиланням на офіційному сайті компанії-розробника Adobe. Потім після інсталяції програми в мобільний пристрій запустіть його і виберіть електронну книгу за допомогою меню відкриття файлів.
5
Скористайтеся альтернативними програмами для відкриття файлів даного формату, наприклад, Isilo 4.0 або іншими схожими додатками. Більшість з них мають зрозумілий інтерфейс і по функціональності вони можуть відрізнятися один від одного підтримуваними форматами і різними доповненнями для найбільш комфортного читання.
Зверніть увагу
Відкриття файлів pdb великого розміру може викликати «зависання» комп'ютера.