Як перекодувати swf.

Переклад формату SWF на російську мову в точному перекладі означає «Малий Веб Формат», це спеціально створене компанією Adobe розширення анімаційних файлів, які можуть містити в собі елементи растрової та векторної графіки, текст і так далі. Цей формат добре підходить для відтворення файлів в різних веб-браузерах за умови наявності в них флеш-плеєра розробки компанії Adobe.
Вам знадобиться
  • - програма Any video converter;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте ваш веб-браузер і в рядку пошуку введіть "Any video converter". Це програма для конвертування відеофалов різних форматів. Звичайно, ви можете скористатися при цьому будь-який інший, попередньо переконавшись, що вона працює з swf і тим форматом файлу, в який ви хочете перекодувати флеш-відео.
2
Виконайте перевірку завантаженого програмного забезпечення на наявність вірусів і шкідливого коду, якщо все в порядку, встановіть програму, слідуючи вказівкам пунктів меню. Якщо потрібно, перезавантажте комп'ютер, запустіть програму. Переконайтеся заздалегідь, що на вашу відеокарту встановлені драйвера.
3
Ознайомтеся з інтерфейсом встановленої вами програми. За допомогою меню «Файл» виконайте пошук потрібного вам swf відео, відкрийте його і виберіть формат, в який хочете справити перекодування. Найпростіше зробити з swf avi файл.
4
Налаштуйте параметри - дозвіл зображення, пропорції, кількість кадрів в секунду і звук в опціях. Запустіть процес конвертації. Будьте уважні, кодування відеофайлів вимагає витрат системних ресурсів, тому постарайтеся сильно не навантажувати ваш комп'ютер запуском програм, «гальмують» процес.
5
Перевірте результати роботи - у папці, яку зазвичай програма Any video converter використовує для зберігання файлів, виберіть вийшла відеозапис і подивіться на її розширення - для цього в меню «Сервис» відкрийте «Властивості папки» і налаштуйте відображення розширення для зареєстрованих типів файлів на другій вкладці. Якщо в розширенні відео значиться заданий вами формат, якість зображення і звуку вас влаштовує, значить, ви все зробили вірно. Якщо ні, тоді в настройках кодування поставте більшу кількість кадрів в секунду і високий дозвіл, однак при цьому врахуйте, що всі ці параметри не повинні бути вище, ніж у вихідного файлу.
Зверніть увагу
Перекодування відеофайлів великого обсягу може зайняти багато часу.
Корисна порада
Використовуйте тільки ліцензійну версію програми Any video converter, завантажену з офіційного сайту.