Як зберігати банани.

Банани вживалися людьми в їжу ще в доісторичні часи. Азіати оцінили привабливість банана раніше, ніж розсмакували рис і цукровий очерет. Банан - це багаторічна трав'яниста рослина, плоди якого зібрані в грона по 6-20 бананів. На фруктові прилавки більшості магазинів світу потрапляють банани десертних сортів. Вони ростуть в країнах Центральної і Південної Америки, а також - в Південно-Східній Азії та Індії.
Інструкція
1
Акуратно візьміть гроно бананів за підставу зв'язки. Якщо ви купили зрілі (жовті) банани і збираєтеся їх з'їсти в найближчі 3-4 дні, вийміть фрукти з пакету, покладіть на тарілку і поставте її в таке місце в квартирі, де висока вологість і температура 12-14оС. Ідеальний варіант - в цьому ж приміщенні зберігати гроно бананів в підвішеному вигляді.
2
Якщо поклали банани на зберігання в холодильник, ви зробили помилку: при температурі нижче 12оС шкірочка бананів замерзне і почорніє, вони втратять апетитний вигляд. Втім, самі плоди при цьому все одно залишаться придатними для використання в їжу. З них можна зробити пюре, яке потім додавати в коктейлі або випічку.
3
С недоспелий (зеленими) бананами потрібно поступати по-іншому. Щоб вони швидше дозріли, залиште їх на добу у вологому і теплому приміщенні. Потім 4-5 днів тримайте їх там, де температура вже нижче (19-20оС). Після цього банани можна їсти. Тільки не перекладайте їх потім знову кудись в тепло: вони швидко зіпсуються. Інший спосіб прискорити процес дозрівання бананів - покласти їх в тепле місце поряд з іншими фруктами: яблуками, грушами, ківі.
Зверніть увагу
Під час зберігання обприскуйте шкірку бананів водою: вона завжди повинна бути трохи вологою, але - не мокрою.
Корисна порада
Якщо хочете, щоб зелені банани дозріли якомога пізніше, приберіть їх в прохолодне місце (але не нижче 12оС). Якщо з якоїсь причини вам потрібно купити і якийсь час зберігати дуже багато бананів, укладіть їх в коробки. Коробки поставте на піддон, щоб підлога даремно не охолоджував їх.