Як зняти набряк після зняття гіпсу. після гіпсу зняти набряк.

Набряк має на увазі під собою скупчення рідини в якійсь частині тіла. Він може виникнути після того, як відбулося зняття гіпсу . При цьому вважається, що це цілком нормальне явище. Однак сам набряк може доставити своєму власникові масу неприємних відчуттів, тому треба від нього позбавлятися. Є кілька способів.
Інструкція
1
Накладіть звичайну бинтовую пов'язку на те місце, де було накладено гіпс. Вона зміцнить м'яз або суглоб, створить термостабільні умови і спокій. До місця набряку прикладіть компрес, зроблений з настою кореня живокосту. Для приготування даного настою подрібніть корінь живокосту і варіть його 20 хвилин в окропі. Потім процідіть отриманий відвар і дайте йому охолонути.
2
Робіть ванночки з приготованого відвару з смерековими гілочками протягом п'ятнадцяти хвилин. Після цього натріть місце перелому і набряку смерековим маслом.
3
Візьміть 50 грамів лікарського ладану (або соснової смоли-живиці), кореня живокосту і житнього борошна. Всі інгредієнти приведіть в порошкоподібну масу і змішайте. Потім додайте в отриману суміш пару яєчних білків і знову перемішайте, щоб вийшла кашкоподібного суміш. Цю масу прикладайте до хворого ділянці через день, поки набряк не спадатиме.
4
Використовуйте гомеопатичну мазь від набряків під назвою "Арніка" або зробіть компрес з настою трави з такою ж назвою. Для приготування даного настою візьміть столову ложку подрібненої трави арніки і залийте її склянкою окропу. Потім дайте рідини настоятися до охолодження, а після цього змочіть серветку отриманим настоєм і прикладіть її до хворої області. Тримайте компрес від 0,5-1 години.
5
Зробіть компрес зі звичайного сирої картоплі. Для цього візьміть картоплю і потріть його на дрібній тертці. Потім несильно відіжміть натерту картоплю від надлишків соку. Отриману кашкоподібного суміш прикладіть до місця набряку, а зверху накрийте її целофановим пакетом, а потім ще рушником.
6
Пийте сечогінні трави: толокнянку (або ведмежі вушка), брусничник. Можете використовувати спеціальні трав'яні збори. Тільки кожній людині такий збір необхідно підбирати в індивідуальному порядку, тому як деякі види трав мають протипоказання до застосування.