Як скасувати сплячий режим.

Перехід комп'ютера в сплячий режим для багатьох користувачів є абсолютно непотрібною функцією, оскільки висновок системи з нього найчастіше викликає багато питань.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows 7, зайдіть в неї з облікового запису, що володіє правами адміністратора. Відкрийте панель управління і зайдіть в налаштування електроживлення.
2
Для пункту «Перекладати комп'ютер в сплячий режим » в спадному меню виберіть «Ніколи», застосуйте зміни і закрийте вікно. Тут же ви можете налаштувати і скасування переходу в сплячий режим при закритті кришки ноутбука, для цього відкрийте вкладку з відповідною назвою і в списку можливих варіантів виберіть «Не вживати ніяких дій».
3
Клацніть правою кнопкою миші в області робочого столу, виберіть створення нового ярлика. У відповідному полі введіть "powercfg -h off", натисніть кнопку «Далі» і завершите процес додавання.
4
Натисніть на створеному ярлику правою кнопкою миші і виберіть пункт запуску від адміністратора комп'ютера. Якщо потрібно, введіть пароль. Дозвольте використання запуску програми ярлика, якщо раптом з'явиться попередження системи безпеки.
5
Якщо у вас операційна система Windows XP, відкрийте контекстне меню робочого столу за допомогою натискання правою кнопкою миші по області, вільної від ярликів. Виберіть властивості, в вікні перейдіть на вкладку налаштувань заставки і в правому нижньому куті натисніть на управління живленням комп'ютера.
6
У випадаючому меню відмініть перехід комп'ютера в сплячий режим за допомогою значень меню, що випадає. Застосуйте зміни. Перейдіть на вкладку «Сплячий режим » і зніміть галочку з пункту «Дозволити використання сплячого режим а». Якщо потрібно, налаштуйте дію при закритті кришки ноутбука на вкладці «Додатково», там же налаштовуються сценарії для кнопки виключення. Застосуйте зміни та перезапустіть комп'ютер.
Зверніть увагу
При новій установці операційної системи параметри сплячого режиму будуть знову встановлені за замовчуванням.