Як переробити usb кабель.

Переробка USB-кабелю самостійно в домашніх умовах здійснюється виключно на страх і ризик користувача, оскільки це задача для людей, що володіють певними спеціальними знаннями радіотехніки. Найчастіше це потрібно для переробки кабелів, непризначених для перепрошивки, наприклад, китайських телефонів.
Вам знадобиться
  • - додатковий USB-кабель;
  • - тестер;
  • - кабель на мікросхемі PL-2303.
Інструкція
1
Купіть додатковий USB кабель , який буде задіяний безпосередньо в процесі. Придбайте ще один додатковий кабель типу Profilic на мікросхемі PL-2303 або аналогічні йому. Майте на увазі, що не підійдуть дроти без мікросхем старого зразка.
2
Знайдіть распіновку кабелю (його контакти). Зазвичай подібну інформацію легко знайти в інтернеті, зокрема на сайтах gsmforum.ru або unlockers.ru. Якщо ви не відшукали потрібної схеми, підійде також зроблена самостійно.
3
Вимкніть телефон, вставте в нього повністю заряджений акумулятор. Зробіть распіновку, яка підійшла б саме вашої моделі пристрою, тут вам буде необхідно задіяти тестер, омметр або вольтметр.
4
Знайдіть GND. В тестері зміните режим на визначення опору (не повинен перевищувати 2000 кОм) на мінусі роз'єму батареї в телефоні і переберіть іншим кінцем по контактам вашого кабелю там, де показання приладу будуть знаходитися на позначці 0 - це і буде Gnd. Також його легко знайти, розібравши роз'єм на кабелі, що підключається до мобільного пристрою. В даному випадку це буде чорний провід.
5
На тестері-мультиметри поставте режим перегляду замірів вольтажа (DCV, 20V), це необхідно для пошуку VCC. Утримуйте один кінець на GND, другим при цьому одночасно проводите по всіх інших контактам. На ділянці з найбільшим напругою батареї і буде VCC.
6
Поставте мультиметр знову в режим виміру вольтажа, встановіть один контакт на GND і іншим проведіть по всіх пінам, щоразу торкаючись нового, натискайте кнопку запуску вашого телефону, але не включаючи його, а просто одноразово натискаючи.
7
Знайдіть ті Піни, на яких напруга буде 2.7-2.8 V, це буде RX і TX. Після цього припаяйте GND, RX і TX до плати. Ваш перероблений кабель готовий і тепер його можна використовувати для перепрошивки.
Зверніть увагу
Будьте уважні, якщо не впевнені в тому, що володієте потрібними навичками. Зверніться до сервісних центрів або замовте кабель по інтернету.