Як експортувати список. вивантаження списку телефонів в мобільний.

Експорт списку контактів з одного телефону на інший можна зробити як за допомогою комп'ютера, так і без нього. При цьому можна використовувати карти пам'яті або сим. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - usb-кабель;
  • - програми для синхронізації даних мобільних пристроїв.
Інструкція
1
Відкрийте телефонну книгу вашого мобільного пристрою. Відзначте серед контактів ті, які хочете перенести на інший пристрій за допомогою кнопки «Функції». Якщо потрібно, відзначте відразу всі позиції. Виберіть пункт меню «Копіювати/Перемістити» і підтвердіть операцію. В деяких випадках може запитуватися пароль на виконання тієї чи іншої операції з телефоном.
2
Вимкніть ваш мобільний пристрій, витягніть сім-карту і вставте її в той телефон, на який збираєтеся здійснити експорт списку. В меню телефонної книги відзначте прапорцем контакти на сім-карти і здійсните перенесення даних в пам'ять мобільного пристрою.
3
Будьте уважні, при такому варіанті можливі втрати даних у вигляді додаткових контактів - поштової адреси, домашньої сторінки і так далі. Також деякі імена будуть вкорочені. Цей варіант незручний ще й тим, що пам'ять сім-карти може містити обмежене число позицій у списку контактів телефонної книги. Цьому випадку для переносу даних операцію доведеться повторити, якщо у вашому списку телефонної книги велику кількість номерів.
4
Скористайтеся комп'ютером для експорту списку контактів телефонної книги без втрати додаткових даних. Для цього підключіть мобільний пристрій в режимі синхронізації, збережіть список контактів на вашому комп'ютері у вигляді файла. З'єднання також можна налаштувати за допомогою каналу Bluetooth, якщо у вас є відповідний адаптер і програмне забезпечення.
5
З'єднайте другий телефон з вашим комп'ютером, відкрийте режим перегляду контактів і виберіть пункт експортування бази даних з збереженого раніше файлу. Збережіть зміни, перезапустіть телефон і відкрийте список контактів. Якщо ви все зробили правильно, номера і дані будуть відображатися в списку.
Зверніть увагу
При використанні сімкарти для перенесення списку контактів можуть загубитися деякі дані.