Як правильно оформляти титульний лист.

Титульний лист справді можна назвати обличчям будь-якої роботи, будь то простенький реферат школяра, доповідь студента або важлива дипломна робота випускника ВНЗ. Від того, наскільки грамотно і правильно він оформлений, залежить підсумкова оцінка за всю виконану роботу. Саме тому при оформленні титульного лист а потрібно бути дуже уважними, щоб виконувати всі необхідні норми і правила, затверджені державними стандартами.
Інструкція
1
При оформленні будь-якого титульного лист а слід пам'ятати про те, що він є самостійною сторінкою, а отже не потребує нумерації.
2
Нижні і верхні поля будь-якого титульного лист а повинні бути чітко визначені. Відступи від країв, як правило, дорівнюють 3 см.
3
Починайте оформлення титульного лист а з вказівки в його верхній частині повного найменування навчального закладу. Причому назва це має бути розташоване ще й посередині. Далі вкажіть факультет і кафедру. Весь цей текст повинен бути надрукований великими літерами.
4
Після написання інформації про навчальний заклад, кафедрі та факультеті переходите до написання теми роботи. Але врахуйте, що між інформацією про навчальний заклад і темою роботи має бути відстань в 8 см.
5
Назва роботи не відокремлюються лапками і не позначається словом «тема». Трохи нижче заголовка, по центру, вкажіть вид роботи (реферат, доповідь, курсова тощо) та предмет, за яким дана робота виконується.
6
Ще нижче, по правому краю лист а, вкажіть ПІБ виконавця і його регалії (учень, студент, аспірант тощо), а під ним ПІБ керівника та займану ним посаду ( доцент, професор і т.п.).
7
У самому низу титульного лист а, не забуваючи про трисантиметровим відступі від краю, вкажіть місто, а через кому рік, в якому робота була виконана. До речі, за ГОСТом написання після цифр слова «рік» не передбачено.
8
Пам'ятайте і про те, що вся інформація, присутня на титульному лист е, повинна бути надрукована шрифтом Times New Roman 12-14 розміру. Тільки назва роботи, як правило, прописується більшим шрифтом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i-0OmrM3dFQ