Як пофарбувати задні фари. пофарбувати підкладки фар.

Один з найбільш модних трендів тюнінгу задніх фар (ліхтарів) полягає в їх фарбуванні. Найбільш популярні кольори - чорний або в колір кузова. Але не вибирайте червоний або оранжевий кольори - це вводить в оману інших учасників дорожнього руху і може призвести до виникнення аварійної ситуації.
Вам знадобиться
  • - промисловий фен;
  • - аерозольний балончик з фарбою;
  • - герметик;
  • - викрутки;
  • - рукавички.
Інструкція
1
Перед початком всіх робіт від'єднайте негативний дріт від відповідної клеми акумулятора. Від'єднайте дроти, що йдуть від задніх фар (ліхтарів), а потім демонтуйте їх. При цьому керуйтеся інструкцією по ремонту свого автомобіля. Наступним етапом буде розбирання задніх фар.
2
Сучасні фари автомобілів кріпляться на герметику. Для того щоб від'єднати скла таких фар від їх корпусу, ретельно прогрійте її промисловим феном по лінії корпус/скло. При цьому герметик, що скріплює їх розплавиться. Для цього встановіть перемикач на фені на температуру в 300 градусів і акуратно прогрійте стик з'єднання, утримуючи фару на відстані 2-3 см від сопла фена. Швидкість руху фена тримайте рівномірною і постійною. Протягом 5-7 хвилин необхідно не менше 5 разів пройти по всьому колу з'єднання.
3
Коли герметик розплавиться, обережно витягніть другий корпус і скло, не докладаючи зайвих зусиль. При необхідності, піддіньте викруткою. Відразу ж, поки герметик не застиг, зачистите від його залишків поверхню роз'єму. Розберіть фару на складові елементи: лампочки, відбивачі і їх рамки (підкладки). У випадку, якщо відбивачі і їх підкладки виконані єдиним цілим, заклейте малярським скотчем поверхні відбивачів. Офарблюйте тільки підкладки.
4
Підготуйте рамки відбивачів до фарбування. Для цього зачистите їх шліфувальною папером. Після цього поверхні знежирте ацетоном, бензином або спеціальною рідиною. Підготуйте 1-2 балончика з емаллю необхідного кольору. Перед їх використанням ретельно струшуйте їх протягом 1-2 хв. Перше розпорошення проведіть на поверхню якого-небудь непридатного предмета, щоб видалити сторонні частинки з сопла балончика.
5
При фарбуванні підкладок проводите розпорошення на відстані 20-30 см від поверхні, що фарбується. Рамки відбивачів обох фар фарбуйте одночасно, щоб уникнути можливого відмінності відтінків. Балончик рухайте рівномірно, з невисокою і постійною швидкістю або в прямолінійній напрямі, або, здійснюючи кругові рухи по закручується спіралі. Після закінчення забарвлення, ретельно просушіть підкладки, вживши заходів проти попадання пилу на свіжу фарбу.
6
Після закінчення сушіння зберіть фари . Всі з'єднання посадіть на герметик, щоб уникнути мимовільного відкручування гвинтів від вібрації. При цьому корпус і скло склейте герметиком по лінії роз'єму. Стисніть корпус і скло фари і зафіксуйте в цьому положенні будь-яким способом. Почекайте вказаний в інструкції до герметику час, необхідний для його застигання. Тільки після цього встановіть задні фари на автомобіль, підключіть до них дроти і перевірте їх роботу.
Корисна порада
Роботи проводите в без пилу приміщенні з хорошою вентиляцією, бажано примусовою. Підлоги зволожите водою, щоб не піднімалася пил.