Як розводити ротбанд.

При обробці приміщень досить часто використовуються будівельні сухі суміші, в основі яких цемент або гіпс. Останній переважніше, оскільки вважається екологічно чистим компонентом. В свою чергу, цемент найкраще застосовувати в місцях з високою вологістю, наприклад, для зовнішніх робіт. Штукатурки же на основі гіпсу використовують при внутрішній обробці приміщень.
Вам знадобиться
  • - ємність для води;
  • - міксер (насадка на дриль);
  • - електродриль;
  • - кельму.
Інструкція
1
Візьміть суху штукатурну суміш «Ротбанд». У торговельній мережі вона реалізується в мішках по 30 кг. Для цієї кількості приготуйте 18 літрів води. Штукатурка «Ротбанд» застосовується при обробці поверхонь усередині будівель. Завдяки своїм хорошим характеристикам, вона зручна в роботі, досить швидко висихає, має меншу масу, якщо порівнювати з цементними сумішами. Після правильного нанесення «Ротбанд» на стіну або стелю, поверхня виходить рівною і гладкою. Це дає можливість надалі заощадити на шпаклюванні.
2
Візьміть для приготування розчину пластмасову ємність. Насипте в неї 4-7 кельмою суміші «Ротбанд», додайте води і ретельно перемішайте вручну або будівельним міксером. Інструмент і ємність повинні бути чистими. Інакше бруд сильно скоротить час застигання суміші до того, як вона буде використана.
3
Додайте в розчин залишилася суху штукатурку і воду, перемішайте його знову міксером (насадкою на дриль), поки не зникнуть грудки. Доможіться однорідного розчину «Ротбанд». Якщо грудочки залишаться, то вони почнуть швидко вбирати воду, що призведе до прискореного застиганню штукатурної суміші. Вона стане твердою і непридатною для подальшого використання. Отриманий розчин залиште на кілька хвилин, після чого перемішайте його знову. Під час приготування суміші додавайте по необхідності лише штукатурку або воду. Ніякі інші компоненти в розчин підмішувати не можна. Не додавайте штукатурку або воду в уже в готову суміш при нанесенні її на стіну. Розчин використовуйте протягом 20-25 хвилин після приготування.
4
Дотримуйтесь техніку безпеки при роботі зі штукатурною сумішшю «Ротбанд». Для цього застосовуйте захисні окуляри і рукавички. Будьте обережні при роботі з електродрилем, технічним феном і ріжучими інструментами. При видаленні зі стін старої штукатурки бережіть ноги, для цього одягніть спеціальну захищену взуття.