Як модернізувати головки блоку циліндрів.

Доопрацювання та модернізація головки блоку циліндрів (ГБЦ) - один із способів збільшити потужність і ефективність роботи двигуна. На перший погляд головка блоку здається простою, але в реальності інженери по гоночним двигунам приділяють їй багато уваги. Для самостійної підготовки головки до підвищеної потужності буде потрібно значний обсяг ручної роботи.
Вам знадобиться
  • - високоспритних ручна машинка для полірування й обробки з кількома шліфувальними головками і шкребками.
Інструкція
1
Для доопрацювання впускного каналу встановіть клапани однакової ширини, з однаковими кутами і ідеально круглі. Крім того, зніміть фаску в 30 градусів і видаліть всі гострі кути на нижній стороні впускного клапана. Обробіть впускний канал навколо направляючої втулки клапана так, щоб всі перешкоди для потоку паливно-повітряної суміші були зменшені по висоті і ширині. Метал прибирайте тільки з тих областей, які помітно обмежують проходження потоку. Надмірна шліфовка може привести до зниження потужності.
2
В області сідла впускного клапана знайдіть характерний виступ трохи нижче цього сідла. Ретельно обробіть цю область. Знову ж видаляйте метал тільки з тих областей, які суттєво обмежують повітряний потік. Перехід від області сідла клапана в напрямку потоку повинен бути плавним, без виступів, з обробкою за плавним радіусом. Отвір впускного каналу проточите так, щоб воно мало нетрадиційну прямокутну форму, а трапецієподібну. При цьому не видаляйте метал з нижньої частини каналу. Крім того, проведіть грубу шліфовку поверхні впускного каналу бруском або наждачним папером із зернистістю 80-100.
3
Для подальшого підвищення характеристик двигуна придбайте і встановіть ГБЦ для гоночних двигунів і розподільні вали з збільшеним підйомом клапанів. Вибираючи распредвал, врахуйте, що для простої форсировки мотора достатньо підйому клапанів в 12,7 мм з бронзовими напрямними їх втулок. При підйомі клапанів до 14 мм обов'язково використовуйте роликові коромисла (ракети), що збільшують термін служби стрижня клапана і направляючих втулок. Гоночні двигуни можуть мати підйом клапанів до 15 мм, але ресурс згаданих деталей буде помітно менше. Двигуни для кільцевих і позашляхових змагань використовують розподілвали з висотою підйому клапанів до 16,5 мм, а на дрегстер до 17,8-21,6 мм, а й ресурс механізму привода клапанів обмежений годинами або хвилинами.
4
При установці спортивного розподільного вала клапанні пружини замініть на спеціально розраховані пружини для конкретного распредвала. При використанні бронзових втулок вибирайте такі, які забезпечені тефлоновими ущільнювачами. Вони утримають масло від попадання в канали при високому тиску у випускній системі форсованих двигунів.
5
Зніміть ГБЦ і нанесіть шар пластиліну до голівки поршня. Встановіть ГБЦ з непридатною прокладкою, затягніть кріплення, встановіть і відрегулюйте коромисла та штанги. Проверніть колінвал не менше ніж на 2 повних оберти. Зніміть ГБЦ і виміряйте товщину шару пластиліну в найтоншому місці. Він повинен становити не менше 2 мм в області впускного клапана і не менше 2,5 мм в області випускного. Перевірте таким чином кожен циліндр, щоб переконатися в тому, що розкид в параметрах деталей не призведе до контакту поршня і клапана.
6
Для модернізації камер згоряння пополіруйте її поверхню. Це зменшить поглинання тепла, яке може бути направлено на створення додаткової потужності і зменшить утворення нагару. Після обробки клапанів виміряйте обсяги всіх камер згоряння, щоб при їх обробці вирівняти камери у всіх циліндрах. Уникайте надмірного збільшення камери згоряння. Не змінюйте форму камер згоряння доти, поки не вивчите вплив проведених модифікацій ГБЦ на поширення полум'я в циліндрах двигуна. Обробку камер згоряння проводите тільки після обробки клапанів. Виконуючи роботи, прийміть заходи захисту клапанів і сідел від випадкових ушкоджень (імітатори клапанів).