Як завести друзів і впливати на людей.

Є люди, які володіють вродженою харизмою. І їм простіше простого заводити нових друзів , бути комунікабельними, надавати вплив на оточуючих. Однак звичайній людині також можна стати популярним в суспільстві, мати певну вагу в очах людей .
Інструкція
1
Щоб завести нових друзів і надавати вплив на людей , станьте впевненим у собі самодостатньою людиною. Для цього проведіть простий аутотренінг. Попередньо візьміть аркуш паперу і розділіть його на дві частини. З одного боку напишіть свої позитивні риси, з іншого - негативні. Викладайте чесно, крім вас цей список ніхто не побачить. Відірвіть половину з позитивними якостями. Тепер попрацюйте з негативними. Боягузтво замініть на обережність, деяку скупість - на економність і т.д. Всі пункти, що стали з негативних корисними перенесіть в список позитивних сторін характеру. Вибравши зручний час вранці, вдень або ввечері, зачитуйте цей перелік, додаючи "Я - розумний", "Я - добрий" і т.д. Володіючи величезним набором скоєних характеристик, ви будете вести себе по-іншому в суспільстві, заслуживши повагу оточуючих.
2
Вчіться переконливо розмовляти. Для цього зверніть увагу, як вибудовують свою промову визнані лідери. Де вони ставлять наголоси, на початку або кінці речення, як виділяють вираження і фрази. Потренуйтеся вдома перед дзеркалом поєднувати міміку і слова. Регулюйте тембр голосу. Низький діапазон сприймається оточуючими набагато краще високого, який ріже слух.
3
Слідкуйте за грамотністю мови. Приберіть з ужитку просторічні і сленгові фрази. Правильно ставте наголоси. Якщо якесь слово вам невідомо, перш ніж вжити його в розмові, дізнайтеся його значення.
4
Шукайте теми для розмови, цікаві не тільки вам, а й співрозмовнику. Розпитайте, чим він захоплюється, чи є у нього хобі, де працює. Увагу до власної персони добре сприймається оточуючими. Це допоможе вам завоювати їхню довіру, розташувати до себе.
5
Якщо у вас запитують ради, постарайтеся дати корисну рекомендацію. Не варто говорити всім відомі істини. З'ясуйте, в чому полягає проблема конкретної людини, і допоможіть йому. Таким чином ви заробите собі повагу і знайдете нового друга.
6
Не бійтеся висловлювати власну думку. Можливо, саме воно виявиться правильним. Тоді ви заробите авторитет в очах оточуючих і зможете надавати вплив на їх дії і вчинки.