Як розблокувати телефон Sony Ericsson k750i. Як розблокувати соні Еріксон К750i.

При використанні стільникового телефону Sony Ericson k750i ви можете зіткнутися з декількома видами блокування. Існує певна послідовність дій, яка повинна бути пророблена в завісісості від того, з яким видом захисту ви стикаєтеся.
Інструкція
1
Блокування телефону під оператора означає що телефон заблокований для використання в одній або кількох мережах, але не більше. В цьому випадку при включенні телефону з сім-картою іншого оператора спливає поле із запитом на введення пароля, без якого неможливо включити телефон. Найчастіше цей вид блокування зустрічається за кордоном, тому ви можете зіткнутися з ним, набуваючи телефон за кордоном. В цьому випадку необхідно звернутися в представництво стільникової компанії для отримання коду розблокування, надавши IMEI-номер для верифікації вашого мобільного.
2
Ви також можете зіткнутися з блокуванням у вигляді захисного коду для ввімкнення телефону . Існує два варіанти скидання даного коду - використання коду скидання налаштувань на заводські або використання коду обнулення прошивки. Майте на увазі, що код обнулення прошивки не просто скидає всі налаштування, а й стирає всі ваші дані, що знаходяться в пам'яті стільникового телефону . Ви можете з легкістю знайти їх в мережі, однак найкращим варіантом буде перейти за адресою http://www.sonyericsson.com/і знайти контакти служби підтримки. Після цього зверніться по знайденим контактам, надавши IMEI номер телефону , і запросіть один з вищевказаних кодів.
3
Для блокування сім-карти використовується пін-код, блокуючий її використання, а також пак-код, який є запасним варіантом при втраті пін-коду. Вони знаходяться на упаковці від сім-карти. У разі блокування після введення пін-коду невірно три рази поспіль, ви можете використовувати пак-код для відновлення. Інакше буде потрібно звернутися в представництво стільникової компанії, з якою у вас укладений контракт. Надайте свої паспортні дані і запросіть заміну сім-карти на нову. В цьому випадку вся інформація, яка перебуває на сім-карті, буде загублена, але ви зможете зберегти свій телефонний номер.