Як захистити ICQ від злому.

ICQ - система миттєвих повідомлень, якою користуються користувачі інтернету. До того ж це популярна соціальна мережа в інтернеті. У зв'язку з цим у хакерів проявляється великий інтерес до злому програми. Користувачі намагаються надійно захистити ICQ від злому .
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - антивірусна програма;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Захистіть себе від злому надійним паролем. Не ставте простий пароль. Він повинен бути не менше чотирьох символів. Паролі виду 1234, а також ваш рік народження не потрібно використовувати. Необхідно виключити можливість підбору пароля іншим користувачем. Зручно використовувати як парольного слова кличку кота чи собаки. Парольний фразу будуйте з різних цифр, букв і знаків. Не пишіть в ній свої відомості, адже у зловмисника є шанс знайти інформацію. Оптимальний варіант - це створення пральний фрази з восьми знаків.
2
Не здійснюйте жодних кліків по посиланнях, які надсилають вам через аську або емейл незнайомі люди. Це основне правило безпечної роботи в інтернеті. Деякі люди чомусь часто вважають, що їх новий ICQ-друг, з яким вони два дні цікаво розмовляють, не може вислати їм яку-небудь посилання на вірус або сторіночку, заражену шкідливою програмою. Не приймайте підозрілих файлів. Вони являють шкідливі віруси, які будуть займатися пошуком ваших паролів на жорсткому диску. Тому будьте пильні.
3
Не використовуйте номер аськи в інтернет-кафе, різних клубах та інших закладах. У будь-якій мережі, яка має вихід в інтернет, ким-небудь встановлюється спеціальна програма. Вона шукає всі наявні паролі від ICQ. І це може бути як легальна програмка, так і троянський кінь, який зловив недосвідчений адміністратор.
4
Встановіть антивірусні програми, які здатні захистити аську від зломщиків. Качайте до цього антивірусу поновлення постійно. У налаштуваннях антивірусної програми вкажіть перевірку свого ПК хоча б раз на 2 тижні. Записуйте ваші контакти в окремий файл або записну книжку. При зломі вашої програми, її блокування ви зможете завести новий акаунт, внести старі номери друзів і продовжити спілкування з ними.