Як поліпшити опалення квартири.

Грамотно влаштоване опалення квартири - запорука комфорту всіх знаходяться в ній людей. Існує кілька способів поліпшення якості опалення і яким з них необхідно скористатися, залежить від ситуації.
Інструкція
1
Радіатори центрального опалення сьогодні є в кожному багатоквартирному будинку. Графік їх включення ніяк не залежить від побажань мешканців, але цей зовсім не означає, що в квартирі, обладнаній батареями, домашньому майстру нікуди прикласти руку. Головним ворогом центрального опалення є щілини у віконних рамах. Обов'язково знайдіть і закладіть кожну з них. Замініть розбиті шибки, навіть якщо тріщини в них невеликі. На зиму заклейте вікна, але так, щоб до весни їх можна було легко привести в початковий стан. Міняти вікна на пластикові не обов'язково, оскільки і звичайні, з дерев'яними рамами, при бажанні можна утеплити настільки ж якісно.
2
Трапляється, що з настанням холодів комунальні служби затримують включення центрального опалення. У цей період використовуйте обігрівачі різних конструкцій. Кращі з них - масляні, вони досить безпечні, але займають багато місця і повільно розігріваються. Найбільш компактні тепловентилятори. Серед них вибіріте такий, в якому нагрівальний елемент можна відключити без відключення двигуна, і тоді влітку його можна буде використовувати як звичайний вентилятора. Повністю відмовтеся від опалення квартири рефлекторами з відкритою спіраллю і кварцовими обігрівачами - вони вкрай пожежонебезпечні, як і саморобні прилади, наприклад, що складаються з спіралі, намотаною на цеглу. Будь опалювальні прилади підключайте тільки до справним розеток. Всі підгорілі вилки на таких пристроях замініть на справні. Не допускайте, щоб сумарна потужність, споживана усіма електроприладами в квартирі, перевищувала 2,2 кВт. Також пам'ятайте, що обігрівачами споживається значно більше енергії, ніж будь-який інший побутовою технікою. Не користуйтеся ними занадто довго, по можливості одягайтеся будинку тепліше.
3
Пам'ятайте, що опалення , як і освітлення, ділиться на загальне і місцеве. Електрична грілка споживає значно менше енергії, ніж будь-який з обігрівачів, з тієї причини, що не опалює все приміщення, а лише зігріває користувача.
4
Коли батареї все ж включать, використання будь-яких електричних опалювачів припиніть. Центральне опалення завжди проектують таким чином, щоб його потужності вистачало для підтримки в житло комфортної температури. Якщо це не так, здійсните усунення щілин (див. Вище).
5
Ніколи не використовуйте для опалення квартири прилади, які для цього не призначені. До таких належать, зокрема, газові та електричні плити, фени, будь-які малогабаритні електроприлади, призначені для приготування їжі. Всі вони розраховані на роботу в короткочасному режимі, в той час як опалювальні - в тривалому.