Як відкрити банку кільки.

Існує багато спосіб відкрити банки кільки, але ми не будемо розглядати найпростіші способи. А розглянемо такі варіанти, як за допомогою двох ложок і тапка відкрити банку кільки. Але як з'ясувалося, що навіть цими предметами можна відкривати по-різному.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб - це гострий кінець ложки прикласти до консервній банці в тому місці, де ми зазвичай ставимо консервний ніж і з допомогою тапка пробиваємо кришку. Потім піднімаємо ложку і підставляємо другу чайну ложку в цей отвір. Тепер першої ложкою діємо як звичайним консервним ножем, а другу потихеньку проштовхуємо за нею.
2
Головне у відкритті банки - це зробити дірочку в кришці, а далі все буде набагато легше. Варіантів це зробити безліч: можна розламати, розпиляти ложку і гострим кінцем розкрити банку, можна однією ложкою впертися в кришку, іншу покласти зверху першої і, притримуючи їх, бити тапках. Але, як показує практика, найлегше гострим кінцем ложки стикнутися з кришкою і надавити всією своєю масою на ложку. Отже у нас є дірочка в банку, тепер можна діяти як звичайним консервним ножем, тільки ложка тупа і не в що впертися.
3
Найлегший спосіб відкриття - це за допомогою консервного ножа.
4
В тому випадку, якщо під рукою немає ні консервного ножа, ні ложок і тапка, то залишається ще один хороший і перевірений часом спосіб. Потрібно знайти відносно рівну поверхню (камінь, асфальт) і терти банку поки не відвалитися кришка. Спочатку металеві бортики будуть пручатися, але це буде недовго. Головне в цьому способі те, що слід уважно стежити за тим, що б металева стружка не потрапила в банку і вміст не вивалилося з ємності.
У кожного з нас виникала безглузда, на перший погляд, проблема - кришку на банці неможливо зняти. Слідуючи нижчеописаній інструкції, ви зробите це без зусиль і праці.
  1. Вимийте руки з милом, брудні руки можуть заважати міцно тримати гладкий предмет.
  2. Вимийте банку, особливо ретельно мийте банки стоять на полицях роками.
  3. Особливу увагу приділіть кришці, її мити треба особливо ретельно, обов'язково сполосніть водою місця зіткнення кришки і банки - це послабить кріплення.
  4. Витріть банку рушником.
  5. Щоб відкрити банку, візьміть її в праву руку на рівні грудей. Лівою рукою візьміться за кришку.
  6. Якщо кришка звичайна, крутите її за годинниковою стрілкою, а банку в протилежну сторону.
  7. Якщо вона не піддається, залийте кришку окропом, вона розм'якне і розшириться.
  8. Кришка все ще закрита. Візьміть кухонний ніж і акуратно подденьте краю банки. Повітря, який потрапить всередину банки, допоможе послабити кріплення. Кришка відкриється.