Як намалювати алмаз.

З тих давніх часів, коли людство вперше дізналося про існування прозорого безбарвного каменю, який не поступається за своєю твердості лише загартованої сталі, вже багато води утекло. Але незважаючи на це алмаз не втратив своєї первісної цінності, навпаки, про існування цього дорогоцінного каменю і його чудової красі сьогодні знають практично всі. І хоча алмаз має безліч граней, намалювати цей заворожливий камінь нескладно.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть на комп'ютері програму Photoshop і відкрийте новий документ, встановивши наступні параметри: дозвіл 350 х 350 пікселів і білий фон. Тепер комбінацією клавіш «Shift + Ctrl + N» створіть новий шар і налаштуйте на ньому колір переднього плану (ніжно-блакитний).
2
Намалюйте фігуру чотирикутної форми (для цього знадобиться перо - Pen Tool). На вигляд ця фігура нагадувати повинна контури майбутнього алмаз а: гострий кут внизу, два тупих кута зліва і ще один протилежно розташований ім гострий кут. Правою клавішею комп'ютерного маніпулятора клацніть по отриманої фігурі. Потім виберіть опцію «утворити виділену область» і встановіть параметри розтушовування на 0 pxl, підтвердивши правильність своїх дією натисканням "ОК".
3
За допомогою інструменту «Paint Bucket» виконайте заливку фігури кольором, який був встановлений для переднього плану.
4
Виділіть прямокутну область: одна сторона прямокутника повинна бути биссектрисой, котра виходить з нижнього кута, а друга, що проходить паралельно їй, повинна проходити декілька правіше правого кута фігури. Ображати обведену частина: натисніть DELETE або залийте цю область білим кольором.
5
За допомогою поєднання клавіш «Ctrl + J» продублюйте шар, а потім поверніть його по горизонталі, виконавши наступну послідовність дій: Edit> Transform> Flip Horizontally.
6
Об'єднайте два шару шляхом натискання «Ctrl + E». Починає вимальовувати алмаз .
7
Для створення нового шару натисніть наступну комбінацію клавіш: Shift + Ctrl + N. В його параметрах встановіть чорний кольором переднього плану. Потім виділіть намальований алмаз , після чого перейдіть в розділ «Редагування» - «Виконати обведення" і натисніть "ОК".
8
Створіть новий шар і за допомогою інструменту «Перо» намалюйте двома лініями горизонтальну кордон, а після залийте цю область чорний кольором.
9
Створіть новий шар і, використовуючи «Перо», намалюйте двома лініями першу вертикальну кордон. Потім, вибравши «Утворити виділену область», залийте чорним кольором вертикальну кордон. Аналогічно намалюйте другу вертикальну кордон і виділіть її чорним квітів.
10
Відкрийте новий шар. Відредагуйте в ньому параметри, встановивши білий кольором переднього плану. Потім візьміть кисть (параметри 200 px) і надайте алмаз у блиск.
11
Видаліть білий шар і об'єднайте всі шари шляхом натискання комбінації клавіш «Ctrl + Shift + E». Наш алмаз готовий!
Зверніть увагу
Постійно зберігайте внесені зміни!
Корисна порада
Кілька раз скопіюйте намальований алмаз, постійно відкриваючи новий шар, і змінюйте розміри алмаза. Розташовуйте ці камені в різному місці і з різними кутами нахилу. Поступово заповнюючи документ, можна намалювати алмазний шпалери.