Як зробити качку з паперу. зробити з паперу качку.

Чого тільки не роблять з паперу : човники, машинки, квіти, людей, прикраси, а ще безліч всяких звірят і птахів. Причому, при правильному підборі кольору використовуваної паперу виріб, наприклад, качка з паперу , виходить настільки правдоподібним, що навіть маленька дитина може без особливих труднощів в нього дізнатися качку або іншого персонажа.
Вам знадобиться
  • - квадратний аркуш папір;
  • - ножиці;
  • - клей ПВА.
Інструкція
1
Зігніть квадратний аркуш паперу по діагоналі і розігніть його. Потім переверніть цей лист на зворотну сторону, причому, так, щоб зазначена діагональ була розташована горизонтально.
2
Верхній і нижній краї моделі загніть всередину (вони повинні бути спрямовані до діагональної лінії, але при цьому між цими зігнутими краями має бути невеликий зазор).
3
Зігніть довгий гострий краю всередину (він повинен зовсім трохи виступати за зігнуті бічні краї). Цей згин виконайте м'яко. Потім знайдіть середину зігнутого гострого краю, на лінії середини зробіть м'який згин і відігніть його в протилежний бік.
4
Переверніть заготовку і складіть її навпіл. Потім однією рукою притримуйте нижню частину качечки, а інший трохи витягніть голову підробки вгору (повинна з'явитися шия). Після цього злегка підніміть дзьоб качечки, в результаті чого вийде нова складочка: проведіть по ній.
5
Відкоректуйте положення згинів хвостовій частині тулуба качки: це дозволить зробити саморобку стійкою, а пропорції - правильними.
Зверніть увагу
Як правило, всі схеми орігамі мають умовні позначення, які можуть бути незрозумілі новачкові, тому перш ніж приступати до створення складної падлюка, обов'язково освойте основні прийоми. В іншому випадку, нічого не вийде.
Корисна порада
Готову виріб можна доопрацювати: намалювати качечки оченята, крильця, а також пофарбувати їй дзьоб і прикрасити все тільце. Але це не межа вдосконалення качечки: виріжте з коричневої папери чотири рівних між собою невеликих трикутника. Склейте ці трикутники попарно (так, щоб білою стороною вони були розташовані один до одного, тобто, повинно вийти два ущільнених коричневих з усіх сторін трикутника). Приклейте ці трикутники-лапки до уточке. Ось тепер качка стала справжньою!