Як сплести павука з бісеру.

А чи знаєте ви, що найдорожчі серцю коханої людини подарунки, це ті, що зроблені вами саме для цієї людини? Чому б своїми руками не зробити якусь дрібничку, наприклад, павука з бісеру, і не піднести цей оригінальний подарунок: сюрприз вдасться на славу!
Вам знадобиться
  • - дві бісеріни для вічко;
  • - 6 грамів бісеру для тільця;
  • - 16 стеклярусом для лапок;
  • - 8 бісерин для закінчення лапок;
  • - нитка для бісероплетіння;
  • - 56 бісерин для лапок;
  • - паєтки для очей;
  • - голочки;
  • - поліетиленовий пакет;
  • - невеликі намистинки.
Інструкція
1
Роботу починайте з плетіння першого ряду павукового тільця. Сплетіть ланцюжок з бісеру прийомом «цегельний стібок по колу». Зробити це модно наступним чином: нанизати на серединку нитки дві бісеріни так, щоб у другий схрестити нитки. Потім точно так само приєднуємо третю і кожну наступну (всього в ряду буде 19 бісерин). Закрийте сплетену з бісеру ланцюжок в кільце, знову-таки перехрестивши нитки.
2
Одну з ниток просмикніть крізь першу бісерину другого ряду. Плетіть другий ряд прийомом «цегельний стібок по колу». Як і перший ряд, він теж повинен складатися з 19 бісерин. Починаючи з третього ряду, робіть послідовне зменшення довжини ряду. Всього потрібно для верхньої частини тільця сплести 6 рядів. Закінчивши останній ряд верхній частині тільця, стягніть нитку і протягніть її крізь поперечні ряди бісерин: це дозволить надійно скріпити між собою бісеринки.
3
Від першого ряду почніть плетіння нижній частині тільця павучка. Сплетіть 3 ряди, потім набийте тільце павучка поліетиленовим пакетом (це додасть йому пружності) і доплетіть залишилися ряди. Скріплюйте між собою бісер, поступово зменшуючи довжину ряду: вийде, що нижня частина - дзеркальне відображення верхньої частини.
4
Одягніть на середину нитки бісеринку для ока, просуньте два кінці нитки крізь паєтки, а потім закріпіть очей на тільце павучка. Аналогічно зробіть друге око павучків.
5
Зробіть лапки. Робити це слід в такій послідовності: на нитку одягнути бісерину, потім стеклярус, потім п'ять бісеринок і знову стеклярус, а після цього ще бісеринку і намистинку. Потім поверніться у зворотному напрямку: стеклярус, дві бісеринки, одна бісеринка пропускається, потім знову дві бісеринки і стеклярус. Гарненько натягніть нитку, щоб у місці пропущеної намистини утворився згин (це буде суглоб лапки), і прикріпіть лапку до бичка. Зробіть ще три лапки і закріпіть їх на тільце павучка з цією ж сторону. За аналогією сплетіть ще чотири лапки і закріпіть їх з протилежного боку тільця.
Зверніть увагу
Добре закріплюйте між собою ряди сплетених ланцюжків з бісеру, а також окремі частини павучка! При неякісному скріпленні саморобка дуже скоро втратить свій вигляд.
Корисна порада
Павучка з бісеру можна сплести і методом «паралельного плетіння», використовуючи при цьому бісеринки чорного, жовтого і золотистого кольорів, а також латунну дріт. Починати плести такого павучка потрібно з голови. Саморобка вийде дуже красивою!