Як визначити мед.

Те, що ми купуємо як мед, може бути трьох видів - натуральний, фальсифікований або штучний. Справжній мед - унікальне природне диво. Він лікує від хвороб, використовується в кулінарії, сприяє втраті ваги і правильному травленню, як зовнішній засіб здатний загоювати рани, боротися із запаленнями і покращувати зовнішній вигляд шкіри. Купуючи баночку меду, хочеться бути впевненим у тому, що це - не підробка.
Вам знадобиться
  • Стакан з водою
  • Сірники
  • Лист паперу
  • Хліб
  • Коробок сірників
  • Ваги
Інструкція
1
Хороший мед містить тільки природні домішки, вчасно і павільн зібраний і вельми не дешевий. Штучний мед це і не мед зовсім, а підфарбований і ароматизований сироп. В фальсифікований мед додають цукор і воду, патоку, борошно, і навіть тирса, чим значно знижують собівартість продукту і на корню гублять корисні властивості меду.
2
«Пальцевий» тестВозьміте краплю меду між великим і вказівним пальцем і потріть їх один про одного. Натуральний мед не липне, а ніби тане, усмоктуючись в шкіру.
3
Тест на бумагеНанесіте кілька крапель меду на звичайну папір із зошита або блокнота. Хороший мед не розтікається по паперу і не вбирається в протягом довгого часу. Усмоктується -вода, якій міг бути розведений продукт.
4
Тест на хлебе.Возьміте скибочку хліба і намажте на нього мед. Натуральний продукт застигне на бутерброді, а розбавлений або штучний почне вбиратися в хліб.
5
Тест на воде.Положіте одну столову ложку меду в склянку води. Чистий мед осяде на дно, а фальсифікований почне розчинятися у воді.
6
Тест огнем.Возьміте коробок сірників. Опустіть кінчик одного сірника в мед, дістаньте і підпаліть. Хороший мед буде плавитися, розбавлений водою горіти не буде взагалі.
7
Тест нагреваніем.Нагрейте ложку меду на водяній бані. Хороший мед розтечеться густим сиропом, штучний і розбавлений почне закипати.
8
Відповідність ваги і об'емаМёд важче води. У літрову банку повинно поміщатися близько півтора кілограмів меду. Може бути трохи менше, але не набагато.
9
Випробування временемХорошій мед з часом кристалізується. Це може зайняти тижні або місяці, але обов'язково відбудеться, а ось штучний сироп залишатиметься сиропом завжди.
10
Зрілий якісний мед густий і тягучий, з ложки або через край банки він стікає неспішно, оддихаючи, утворюючи природні складки, які розгладжуються через досить тривалий час.
11
Буває, що продавець змішує два види справжнього меду різного врожаю. В такому випадку мед не однорідний за кольором.
Зверніть увагу
Не годуйте медом маленьких дітей. Ви ризикуєте викликати не тільки алергічну реакцію, але і заразити дитину бактеріальною інфекцією. Імунна система дорослих легко справляється з цими бактеріями, а для немовляти вони небезпечні.
Корисна порада
Довіряйте своїм органам почуттів. Хороший мед трохи поколює язик, володіє багатою палітрою смаку і складним приємним ароматом. Він не ідеально прозорий, бо містить пилок і шматочки сот. Просвічуваний наскрізь мед може бути і справжнім, але пастеризованим - нагрітим і процідженим. Ці дії добре відбиваються на його зовнішньому вигляді, але зводять нанівець корисні властивості.